کد خبر:194135
پ

آتش بازی نونهالان آران و بیدگل در هفته اول مسابقات لیگ نونهالان فوتسال استان اصفهان

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از طاووس بهشت، غروب چهارشنبه ازسری مسابقات لیگ فوتسال نونهالان استان اصفهان تیم هما آران و بیدگل در یک بازی زیبا و جذاب نماینده مبارکه را در سالن ورزشی شهدای فرهنگی آموزش و پرورش با شکست بدرقه کرد. در این مسابقه که با حضور خوب […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از طاووس بهشت، غروب چهارشنبه ازسری مسابقات لیگ فوتسال نونهالان استان اصفهان تیم هما آران و بیدگل در یک بازی زیبا و جذاب نماینده مبارکه را در سالن ورزشی شهدای فرهنگی آموزش و پرورش با شکست بدرقه کرد.

در این مسابقه که با حضور خوب مردم به خصوص نونهالان و بانوان برگزار شد تیم هما آران و بیدگل از همان ابتدا با بازی ترکیبی و زیبا بازی را در دست گرفت که نتیجه آن خطای پنالتی و گل اول در دقایق اولیه بود، پس از این گل دو تیم بازی خوبی را انجام دادند ولی در یک ضد حمله تیم هما گل دوم را به ثمر رساند.

پس از این گل تیم صالحین که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت با چند تعویض سعی کرد تغییر تاکتیک بدهد و نتیجه را عوض کند، دقایقی بعد این تیم صالحین بود که با شوتی از راه دور دروازه هما آران و بیدگل را باز کرد و با امیدواری بیشتری بازی را ادامه داد.

تیم هما پس از این گل با نمایش بهتر و استرس کمتر بازی را ادامه داد و موفق شد ۳ گل دیگر به ثمر برساند، هر چند در یک صحنه تیم صالحین توانست ۱ گل وارد دروازه نماینده آران و بیدگل کند، اما توان برابری با شیر بچه های آران و بیدگل را نداشت و بازی با نتیجه ۵ بر ۲ به سود هما آران و بیدگل به پایان رسید تا تماشاگران خوشحال و راضی سالن شهدای فرهنگی آموزش و پرورش را ترک کنند.

در پایان جا دارد از آقایان نصرت قربانی،محسن مشتاقیان، حبیب امینیان، آقای اربابپور و همه تماشاگران به خصوص بانوان که با فرزند خردسال خود برای تشویق فرزندان این شهر به سالن آمدند و مایه دلگرمی نونهالان فوتسالی و کادر فنی شدند تشکر می کنیم و امیدواریم حمایت و تشویق آنان به این آینده سازان روحیه بدهد تا در ادامه موفق باشند و پرچم فوتسال آران و بیدگل را در استان اصفهان برافراشته نگه دارند.

پس از درخشش تیم فوتسال فرش آسایش آران و بیدگل با سرمربیگری علی زندی پور از بهترین مربیان ایران و درخشش و مدال برنز تیم فوتسال امید شهرستان در لیگ کشور که با سرمربیگری سعید توحیدیان که از مربیان با دانش استان و کشور هست و همکاران ایشان آقایان مشتاقیان، وحیدی و سجادی به دست آمد توجه خانواده ها به فوتسال افزایش داشته است.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید