×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  دوشنبه - ۲۰ مرداد - ۱۳۹۹  
true
true
آیین معارفه شهردار جدید ابوزیدآباد برگزار شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم و معارفه شهردار ابوزیدآباد اظهار داشت: با رعایت حقوق شهروندی و ایجاد رضایتمندی برای مردم شهر می توان مشارکت مردم در توسعه شهر را شاهد بود.
وی نقش شهرداران شهرستان آران و بیدگل را در توسعه پایدار شهری مهم خواند و افزود: شهرداران باید تلاش کنند تا محیطهای سالم، زیباتر و شکیل تر را برای مردم شهرها رقم بزنند.
دکتر بایبوردی اضافه کرد: توسعه پایدار شهری در ابوزیدآباد به محیط همگن و یکدست این شهر وابسته است.
وی احساس عدالت و برابری را برای عموم شهروندان مهم دانست و افزود: شهروندان ابوزیدآبادی باید شهروند بودن خودشان را جزو هویت خویش احساس کنند.
فرماندار شهرستان آران و بیدگل نقش شهرداران این شهرستان در استحکام سازی بناها و نظارت بر ساخت و سازهای غیر مجاز را مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: ساخت و سازهای غیرمجاز شهروندان می تواند در زمان وقوع بحران، بحران سازی کند.
دکتر بایبوردی، شهرهای شهرستان آران و بیدگل را فاقد اصول مدرن شهرسازی در مواقع بارندگی ذکر کرد و گفت: شهرداران این شهرستان باید به این مهم توجه کنند و با احداث معابر شهری بر اساس اصول مدرن شهرسازی از ایجاد خسارت و حوادث احتمالی در زمان وقوع بحران جلوگیری کنند.
وی شهر ابوزیدآباد را به دلیل برخورداری از منابع بکر کویر در صنعت گردشگری مهم خواند و آن را موثر در اشتغال زایی و کارآفرینی جوانان این منطقه ارزیابی کرد.
گفتنی است طی آیینی با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان، و جمعی از مسئولان و روسای ادارات شهرستان آران و بیدگل از خدمات سیدحسین سیدین تقدیر و رضا اسماعیل زاده به عنوان شهردار ابوزیدآباد معرفی شد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true