کد خبر:193559
پ

اتحاد و همدلی رمز موفقیت تیم امید در مسابقات کشور است

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: با تمام کمبودها تا پایان در کنار تیم امید خواهیم ماند.

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، شامگاه چهارشنبه ابوذر فردنژاد در سالن شهدای فرهنگی آموزش و پرورش در حاشیه آخرین تمرین تیم امید اعزامی به مسابقات کشوری اظهار کرد: از تمام بازیکنان ، کادر فنی و مجموعه فوتسال که با غیرت و علی رغم کمبودها به تمرین پرداختند و خود را برای مسابقات آماده کردند تشکر می کنم.

وی افزود: با وجود کمبودها و کمبود اعتبار تا آنجا که توان داشته باشیم برای موفقیت این تیم کمک خواهیم کرد تا شاهد رشد و موفقیت این تیم خوب و یکدست باشیم.

فردنژاد ادامه داد: کادرفنی خوب و کاردان در کنار بازیکنان خوب و فنی، امید ما را برای حفظ تیم و حتی صعود به لیگ برتر کشور افزایش می دهد و از همه عوامل فوتسال و تیم خوب امید برای تمام خدماتی که به جوانان این رشته می کنند تشکر می کنم.

در ادامه محسن مشتاقیان مسئول کمیته فوتسال شهرستان و از اعضای کادر فنی تیم امید اظهار کرد: از عید تاکنون با وجود مشکلات زیاد به تمرینات پرداختیم و با همت و غیرت بازیکنان دوره های بدنسازی و آماده سازی را به پایان رساندیم و آماده حضور در مسابقات هستیم.

وی افزود: از تمام کسانی که در این مدت ما را همراهی و یاری کردند تشکر می کنیم و امید داریم در ادامه با کمک مردم و مسئولین بتوانیم نماینده شایسته ای برای ورزش شهرستان در کشور باشیم.

سعید توحیدیان سرمربی تیم اظهار کرد: بازیهای خوب تدارکاتی را پشت سر گذاشته ایم و با جدیت و همدلی که در تیم مشاهده می کنیم امیدمان برای درخشش در مسابقات کشوری زیادتر می شود.

وی افزود: البته در مسابقات در گروه سختی قرار گرفته ایم که تیم های ریشه دار فوتسال کشور همچون مس سنگون حضور دارند ولی ما آماده یک چالش جذاب و سخت هستیم و به بازیکنان خود ایمان داریم، اين تیم پتانسیل بالایی دارد که اهالی فوتسال را امیدوار می کند.

در پایان تمرین، بازیکنان با چهره هایی امیدوار در گفت و گو با خبرنگار طاووس بهشت اظهار کردند، تمام سعی و توان خود را برای موفقیت تیم به کار خواهند بست و از مردم التماس دعا داشتند.

به گزارش خبرنگار ای بی نیوز، « امیرحسین آبادیان، علیرضا هاشمی نیا، یاسین پایدار، امین رحیمی، علیرضا عربیان، علیرضا روحی، امید عابدی، حمیدرضا قاسمیان، ابوالفضل نجفی، ابوالفضل کریمشاهی، امین مختاریان، ابوالفضل اخباری،امیرحسین ربیعی، سعید شیخي، مهدی نجات نعمت، احمد پورقدرت و امیر محمدتلخابی » لیست نهایی بازیکنان اعزامی به مسابقات لیگ کشور هستند.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید