کد خبر:80818
پ

اجرای برنامه های فرهنگی در قلعه مرنجاب توسط جوانان محله ولیعصر(عج)

در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال ۹۳ و با هدف تأثیر گذاری بر فضای اماکن سیاحتی شهرستان آران و بیدگل اهالی محترم محله ولیعصر(عج) آران و بیدگل با حضور در قلعه مرنجاب به اجرای برنامه های فرهنگی در این مکان نمودند.

به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل “ای بی نیوز” ، در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال ۹۳ و  با هدف تأثیر گذاری بر فضای اماکن سیاحتی شهرستان آران و بیدگل در روز پنج شنبه ۰۴/۰۲/۱۳۹۳ اهالی محترم محله ولیعصر(عج) آران و بیدگل با حضور در قلعه مرنجاب و برگزاری فریضه نماز مغرب و عشاء و اجرای مراسم دعای کمیل و همچنین برگزاری مراسم قرائت قرآن اقدام به اجرای برنامه های فرهنگی در این مکان نمودند.و این برنامه با حضور خوب بسیجیان و اقشار مختلف مرددم همراه بود.

هدف از برنامه حضور نیروهای ارزشی و ولایی در مکان های تفریحی و گردشگری و اجرای برنامه های فرهنگی در این مکانها می باشد. و این  موضوع با هدف اجرای  فریضه امر به معروف و نهی از منکر با شعار «تذکر لسانی وظیفه همگانی» اجرا گردید.

نظر به این نکته که شهرستان آران و بیدگل از شهرهای نمونه قرآنی و رتبه دوم ایثارگری را در کشور و همچنین با توجه به حضور امامزادگان مختلف در این  و از طرفی با توجه به حضور تورهای مختلف گردشگری از نقاط مختلف ایران در این خطه از کویر و همچنین وضع بد حجاب و منکرات این ضرورت می بایست برای نیروهای مومن و ولایی جامعه باید ایجاد شود تا با حضور در این منطقه و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی فضای مناسب تری بوجود آید.

پیشنهاد می گردد با توجه به سوء استفاده از این مکان توسط عده ای افراد معلوم الحال و آلوده نمودن این فضای طبیعی به کلیه مجامع فرهنگی پیشنهاد می گردد برنامه های فرهنگی و مذهبی خود را به این فضا ها سمت و سوء داده تا ثابت گردد می توان از این موقعیت ها به نحو احسن استفاده نمود.

لازم بذکر است این برنامه با پشتیبانی هیات مهدیه ولیعصر(عج) و پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) اجرا گردید.

کلیدواژه : کد خبر: ۲۴۳۵
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید