کد خبر:195998
پ

احداث دو آموزشگاه جدید با ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار در آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )  به نقل از شبستان، محمد معدن دار گفت: قرارداد احداث دو باب مدرسه جدید به صورت مشارکتی توسط خیّران مدرسه ساز و با همکاری سازمان نوسازی مدارس استان اصفهان در شهرستان آران و بیدگل امضا شد. مدیر آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل افزود: یک مدرسه […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )  به نقل از شبستان، محمد معدن دار گفت: قرارداد احداث دو باب مدرسه جدید به صورت مشارکتی توسط خیّران مدرسه ساز و با همکاری سازمان نوسازی مدارس استان اصفهان در شهرستان آران و بیدگل امضا شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل افزود: یک مدرسه ۶ کلاسه به نام شهید «حسین درب مسجدی» با مشارکت خانواده شهید در محل آموزشگاه شهیدان غفوره واقع در خیابان ولی عصر(عج) احداث خواهد شد.

معدندار افزود: این آموزشگاه در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال احداث خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل بیان داشت: یک باب مدرسه دیگر توسط خیر مدرسه ساز یاسر کریمشاهی به نام زنده یاد «حاج عباس کریمشاهی» در شهرک پردیسان آران و بیدگل احداث خواهد شد.

معدندار افزود: این مدرسه ۱۲ کلاسه در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع به صورت مشارکتی توسط خیّر و سازمان نوسازی استان اصفهان با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال احداث خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: هم اکنون ۱۳۵ واحد آموزشی در شهرستان آران و بیدگل فعال است که ۷۰ واحد از این واحدهای آموزشی، خیّر ساز است.

۲۰ هزار دانش آموز آران و بیدگلی در ۱۳۰ واحد آموزشی این شهرستان به تحصیل اشتغال دارند.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
دیدگاه کاربران ۲ دیدگاه
 • یک معلم ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۸ ق٫ظ
  0 0

  خداحافظ معدن دار……سلام آقای فاطمی نوش آبادی یاصانعی یا نوذریان….

 • معلم شهر ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ / ۴:۱۵ ب٫ظ
  0 0

  نوذریان یا جمشیدی……
  کدامیک سرپرست…..
  معدن دارخداحافظ با ریاست….

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید