کد خبر:50604
پ

ادامه کار احداث خیر مدرسه ساز ارباب رحیم هاشمی در آران و بیدگل

ادامه کار احداث خیر مدرسه ساز ارباب رحیم هاشمی در آران و بیدگل آغاز شد

به گزارش خبرنگار پورتال خبری آران و بیدگل “ای بی نیوز “به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) با برگزاری جلسه و نشست صممیمی مدیر آموزش و پرورش با حاج حسن هاشمی خیر بزرگوار مدرسه ارباب رحیم هاشمی ادامه کار احداث این مدرسه پس از یکسال و نیم وقفه آغاز شد.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل در این جلسه که با حضور مسؤل نوسازی و تجهیز مدارس شمال استان اصفهان و جمعی از کارمندان بازنشسته آموزش و پرورش برگزار شد گفت: آموزش و پرورش آران و بیدگل در حال حاضر با کمبود شدید فضای آموزشی روبرو است.

محمد معدندار با اشاره به نبود فضای مناسب آموزشی در مناطق مختلف شهرستان  افزود: در صورت حل نشدن مشکل  مدارس خیر ساز سال آینده تحصیلی با بحران مواجه خواهیم بود.

وی با تاکید بر نبود بودجه کافی دولتی برای تکمیل طرح های خیر ساز اظهار کرد¨امیدواریم مانند گذشته شاهد حضور پررنگ خیرین برای تکمیل پنج طرح نیمه کاره آموزش و پرورش باشم.

معدندار گفت: آموزش و پرورش همواره قدردان خیرینی همچون حاج حسن هاشمی است که با گذشت از مال خود بزرگترین خدمت را در راه پیشرفت و توسعه آموزشی و پرورشی جوانان و نوجوانان این خطه می کنند.

در این جلسه با کمک مجدد خیر ارجمند حاج حسن هاشمی مقرر شد ادامه کار احداث مدرسه ارباب رحیم هاشمی آغاز شود.
کار ساخت مدرسه ارباب رحیم هاشمی در زمینی با زیربنای ۱۳۵۰ متر مربع در دو طبقه و با کمک خیر بزرگوار ارباب حسن هاشمی چند سالی است که آغاز شده ولی بدلایل مختلف عملیات احداث آن با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی متوقف شده بود.کلیدواژه : کد خبر: ۴۵۳۸
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
 • arani ۱۳ مهر ۱۳۹۹ / ۹:۰۷ ق٫ظ
  0 0

  بسمه تعالي

  یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا أَوْفُوا بِالْعُقُودِ؛ (مائده: ۱) اي كسانيكه ايمان آورده ايد به عهد و پيمانهايتان وفا كنيد

  رئيس محترم اداره آموزش و پرورش آران وبيدگل
  سلام
  احتراماً ما امضاء كنندگان ذبل به استحضار مي رسانيم كه نسبت به واگذاري و تخريب خانه ۲۶۰۵ براي ساخت مدرسه اي در بافت تاريخي محله وشاد به آموزش وپروش آران و بيدگل اقدام شده بود كه متاسفانه با تدليس و فريبكاري و …. بدون رضايت و نيت مالكين و وراث آنها به تغيير كاربري به بازار و خانه مسكوني به شهرداري داده شده است كه در حال ساخت و ساز هستند اعتراض داشته ولي كماكان نياز به مدرسه وفضاي آموزشي وجود دارد ومدارس نزديك هم مثل مدرسه مفتح در طرح رينگ هلال تخريب مي شود و مدرسه ديگر مدرسه ميدان بزرگ ظريفت كافي ندارند و مدرسه آيت ا.. مدرس كه دانش آموزان زياد دارد و مدرسه ابتدايي پسران هم دراين نزديكي وجود ندارد و ازمطالبات و انتظارات مورد نياز فعلي وبحق مردم از مسئولين ايجاد مدرسه بوده وهست .لذا از آن مقام معظم تقاضاي رسيدگي سريع را داريم ..

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید