×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  پنج شنبه - ۱۶ مرداد - ۱۳۹۹  
true
true

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): دکتر اسماعیل بایبوردی، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در مراسم تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اظهار داشت: با توسعه زیرساخت درمانی و ارتقای مراکز بهداشتی می توانیم به دیگر امورات توسعه در سایر بخش های آموزشی، اقتصادی، صنعتی، فرهنگی و اجتماعی دست پیدا کنیم.
اسماعیل بایبوردی اضافه کرد: افزایش دسترسی به امکانات درمانی در شهرستان، اجرای مفاد حقوق شهروندی را به ارمغان می آورد و این مهم باعث افزایش رضایتمندی مردم از مسئولان شهرستان آران و بیدگل می شود.
دکتر بایبوردی همچنین گفت: موضوع بهداشت و درمان در همه جای کشور و از جمله در شهرستان آران و بیدگل، بین دستگاهی است و فقط مختص به شبکه بهداشت و درمان نیست؛ بلکه دیگر دستگاه های اجرایی نظیر دامپزشکی، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و سایر ادارات را هم در بر میگیرد.
وی تصریح کرد: شبکه بهداشت و درمان شهرستان باید با تعامل سازنده با دیگر دستگاه های اجرایی بتواند سلامت و بهداشت مردم را به شکل دانش بنیان مدیریت کند چرا که این بخش، برای دولت بخش پر هزینه ای است.
سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل با تأکید بر تکریم ارباب رجوع و بیماران و نیز بازرسی سرزده کارگروه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل از مراکز بهداشتی و درمانی گفت: با توجه به نزدیک بودن اربعین سید و سالار شهیدان، باید با هماهنگی بین دستگاهی از شیوع بیماری های مشترک دام و انسان جلوگیری شود.
وی آموزش های ضمن خدمت کارکنان بهداشت و درمان در کنفرانس های علمی داخلی و خارجی را حائز اهمیت دانست و گفت: با برگزاری و شرکت در همایش های علمی و به روز می توان سطح دانش جدید در بین کادر پزشکی و درمانی شهرستان را افزایش داد.
دکتر بایبوردی تأکید کرد: بهداشت و سلامت مردم با هیچ چیزی قابل معاوضه نیست و بدون گفتار درمانی با مردم، بایستی مشکلات را شناسایی و درصدد رفع آن برآییم.
وی به ارائه خدمات توسعه محور و همه جانبه از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشاره کرد و یادآوری کرد: با بهداشت و درمان پایدار می توان موارد تهدید کننده سلامت مردم را پیش بینی و از وقوع و شیوع بیماری ها جلوگیری کرد.
گفتنی است طی آیینی با حضور سرپرست فرمانداری آران و بیدگل ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از مسئولان و میهمانان، دکتر مسعود دهقانی سرپرست سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکریم و خانم دکتر باقری سرپرست جدید این شبکه معارفه شد.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true