×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  دوشنبه - ۲۵ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true

افزون بر ۱۷۰ میلیارد ریال وام اشتغال در آران و بیدگل اعطا شد
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): جواد صدیقیان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ۹۲ میلیارد و ۱۳ میلیون ریال از این میزان در اختیار افراد دارای طرح اشتغال پایدار روستایی و ۸۴ میلیارد و ۶۰۹ میلیون ریال در اختیار افراد دارای طرح اشتغال فراگیر قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: این تسهیلات برای اجرای ۱۴۲ طرح از سوی بانک های عامل در آران و بیدگل پرداخت شده که سهم اشتغال پایدار ۱۳۲ طرح و سهم اشتغال فراگیر ۱۰  طرح است.
وی بیان کرد: در حوزه اشتغال پایدار روستایی ۱۵۸ طرح به تصویب کارگروه اشتغال و کارآفرینی رسیده که در نهایت ۱۳۲ طرح در بانک ها مصوب و انعقاد قرارداد کردند که حدود ۸۵ درصد سهمیه سال ۹۶ تسهیلات اشتغال را تشکیل می دهد.
وی ادامه داد: در بخش اشتغال فراگیر نیز ۵۶ طرح مصوب شده که در نهایت ۱۰ طرح در بانک ها مصوب و انعقاد قرارداد کردند که حدود ۲۴ درصد سهمیه سال ۹۶ از  بانک ها تسهیلات دریافت کردند.
صدیقیان گفت: در طرح اشتغال فراگیر رتبه ۴ استان اصفهان در ۲۴ شهرستان را داریم که در نهایت به ایجاد ۴۴ شغل خواهد شد و در بخش اشتغال پایدار روستایی رتبه ۳ استان در بین ۲۴ شهرستان را داریم که موجب ایجاد ۲۰۱ شغل جدید خواهد شد.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true