کد خبر:196813
پ

اهدای ۱۱۰ کارت هدیه به نیازمندان آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از شبستان، حجت الاسلام حجت الله جلالی گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) ۱۱۰ کارت هدیه به خانواده ایتام و سرپرست خانوار تحت پوشش مرکز اهدا شد. مدیر مؤسسه قرآن و عترت مهد قرآن و ولایت آران و بیدگل افزود: این کارت ها […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از شبستان، حجت الاسلام حجت الله جلالی گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) ۱۱۰ کارت هدیه به خانواده ایتام و سرپرست خانوار تحت پوشش مرکز اهدا شد.
مدیر مؤسسه قرآن و عترت مهد قرآن و ولایت آران و بیدگل افزود: این کارت ها از سوی  مرکز نیکوکاری ولایت وابسته به موسسه مهد قرآن تهیه شده و در مجموع ۳۳۰ میلیون ریال برای این موضوع از سوی خیران این موسسه هزینه شده است.
حجت الاسلام جلالی افزود: مرکز نیکوکاری ولایت موسسه مهد قرآن کریم در شب رحلت حضرت زینب (س) هم اقدام به طبخ و توزیع ۵۰۰ پرس غذای گرم و توزیع در بین نیازمندان کرد.
مدیر مؤسسه قرآن و عترت مهد قرآن و ولایت آران و بیدگل افزود: طبخ نان صلواتی با کمک و مساعدت نانوایی جده سادات و توزیع گوشت گرم گوسفندی با شمارکت خیّران از دیگر اقدامات موسسه نیکوکاری ولایت در سالروز ولادت مولی الموحدین امام علی(ع) بود.
حجت الاسلام جلالی افزود: همچنین این مرکز ، به مناسبت ولادت با سعادت امیر مومنان علی (ع) با همکاری مرکز خدمات پرستاری ادیب، خدمات ویزیت پزشک و تزریقات را برای بیماران به صورت رایگان ارائه کرد.
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید