×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  دوشنبه - ۱۱ فروردین - ۱۳۹۹  
true
true
اولین بازدیدمیدانی شورایاران محله عباس‌آباد آران‌وبیدگل انجام شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) ، مسئول روابط‌عمومی شورایاری و مدیریت محله عباس‌آباد با اعلام این خبر افزود: به‌منظور بررسی و رفع مشکلات سطح محله و استفاده لازم از نقطه‌نظرات شورایاران در توسعه و آبادانی همه‌جانبه‌ی‌محله ، اولین بازدید میدانی از خیابان اصلی عباس‌آباد و خیابان شهیدملکیان با حضور اعضای هیئت امنای شورایاری آغاز شد و در این بازدید ۳۵مورد از مشکلات این خیابانها بررسی و در دستور کار قرارگرفت.

محسن عمرانیان در خصوص اهداف این طرح افزود: شناسایی نیازهای ضروری محله، بررسی نواقص و اعلام آن به شهرداری، نظارت و پیگیری این‌نیازها در قالب مصوبات بازدیدهای میدانی، تلاش در زمینه رفع برخی نواقص و اصلاح معابر از اهداف اصلی این طرح است.

وی با بیان اینکه بازدیدهای میدانی از سطح محله، راهکار مناسبی برای رتق‌وفتق امور و توسعه وآبادانی محله است افزود: با آغاز این بازدیدها تلاش می‌شود مشکلات محله به صورت میدانی بررسی و جهت رفع به شهرداری اعلام شود.

عمرانیان تصریح کرد: بازدید میدانی یکی از برنامه‌های ثابت و حائز اهمیتی است که از روز جمعه، نهم‌اسفندماه آغاز شده است و به صورت مستمر جمعه آخر هرماه با همکاری ناحیه ۱ آران اجرا می‌شود.

یادآور می‌شود محله عباس‌آباد شهرستان آران‌وبیدگل به عنوان اولین و تنها محله است که پروژه شورایاری و مدیریتِ‌محله را در سطح استان اصفهان با همکاری مدیریت شهرداری ناحیه ۱ کلید زده است و قرار است طی پروژه “عباس آباد ۱۴۰۶” در طی ۱۰ سال بیش از ۱۵۰ پروژه عمرانی، فرهنگی، ورزشی، سلامت و مبلمانِ‌شهری را از طریق شورایاری و مشارکت مردم محله عباس‌آباد باهمکاری شهرداری‌ناحیه۱آران در محله عباس‌آباد اجرا نماید و پروژه بازدید میدانی از سطح محله
بیست‌وششمین پروژه شورایاری است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true