کد خبر:40945
پ

بازدید مدیر عامل شرکت کشتیرانی خط ستاره دریا از انجمن معلولین سوره صبح آران و بیدگل

جناب آقای مهندس مشک بو مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت کشتیرانی خط ستاره دریا در معیت ابوی محترمشان روز عاشورای حسینی از انجمن معلولین سوره صبح و فعالیتهای صورت گرفته توسط معلولین بازدید نمودند.

به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل”ای بی نیوز”،جناب آقای مهندس مشک بو مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت کشتیرانی خط ستاره دریا در معیت ابوی محترمشان روز عاشورای حسینی از انجمن معلولین سوره صبح و فعالیتهای صورت گرفته توسط معلولین بازدید نمودند.

در این دیدار گزارشی از فعالیتهای انجمن معلولین سوره صبح توسط مدیر انجمن خدمت آقای مشک بو ارائه و مورد استقبال ایشان قرار گرفت.
 در ادامه آقای مهندس مشک بو ضمن بازدید از فعالیتهای هنری این عزیزان اظهار داشت: مدیریت هزینه در مراکز خیریه یک مسله مهم و اساسی بوده و خرج هزینه های اضافی و بیهوده موجب سرخوردگی خیرین می شود و باید در این زمینه تلاش شود که بهترین خدمات به معلولین صورت پذیرد.

وی از فعالیت این انجمن در زمینه آموزش معلولین در رشته های مختلف هنری ابراز خرسندی نمود و خاطرنشان کردامیدوارم بتوانم گام مثبتی برای این عزیزان معلول بردارم .
ایشان در پایان ضمن ارائه چند راهکار مدیریتی به مسوولین انجمن ازبرنامه نرم افزارسوره صبح بازدید و ازتلاش و پشتکاراین عزیزان تقدیر و تشکر نمود.

کلیدواژه : کد خبر: ۶۰۴۵
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید