×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ شهریور - ۱۳۹۹  
true
true

آران و بیدگل نیوز: مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور روزهای، اول و دوم بهمن ماه سال جاری در دو بخش زنان و مردان در سالن البرز مجموعه اختصاصی آفتاب انقلاب تهران در رده سنی بزرگسالان برگزار شد. 
در این رقابتها، ورزشکاران در مواد ۶۰ متر، ۶۰ متر با مانع، ۴۰۰ متر، ۴ در ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، سه هزار متر، پرش طول، پرش سه گام، پرش ارتفاع،پرش با نیزه، پرتاب وزنه، هفتگانه (مردان)، پنجگانه (زنان) با یکدیگر رقابت کردند.

ریحانه مبینی ورزشکار نوجوان  آران و بیدگلی به عنوان نماینده استان اصفهان با تیم استان در این دوره از رقابتها حضور یافت و توانست با ثبت رکورد ۵٫۴۷ متردر ماده پرش طول بر سکوی نخست رقابتها بایستد.

مهدیه زعیمی از تهران با پرشی به طول ۵٫۳۸ متر به عنوان نایب قهرمانی رسید و وحیده کردکو از زنجان با ۵٫۲۰ متر سوم شد.
همچنین سمانه کوهکن از گلستان، کیمیا پورخلخال از تهران و شیرین قائمی از کردستان به ترتیب با رکوردهای ۵٫۱۷، ۵٫۰۱ و ۴٫۹۹ متر عنوان های چهارم تا ششم را از آن خود کردند.
 مسابقات دوومیدانی داخل سالن بانوان قهرمانی کشور در حالی به پایان رسید که، تیم تهران با کسب ۵۳ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد، تیم های خراسان رضوی با ۵۲ امتیاز و فارس با ۳۳ امتیاز در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.همچنین تیم های گلستان، اصفهان، البرز، همدان و اردبیل نیز در رده های چهارم تا هشتم قرار گرفتند.
این مسابقات پس از ۲۰ سال برای نخستین بار با حضور ۱۵۱ ورزشکار از ۲۹ استان در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد که در پایان فرزانه فصیحی در دوی ۶۰ متر، سپیده توکلی در پنجگانه و لیلا رجبی در پرتاب وزنه جواز حضور در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا در قطر را به دست آوردند. همچنین فصیحی در دوی ۶۰ متر، توکلی در پنجگانه و الناز کمپانی در دوی ۶۰ متر با مانع رکوردهای ملی داخل سالن را جابجا کردند. 
ورزشکارانی که حد نصاب تعیین شده فدراسیون دوومیدانی را کسب کردند، توانستند در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا که از ۳۰ بهمن تا ۲اسفند در دوحه قطر برگزار می شود، شرکت کنند.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true