×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  شنبه - ۴ بهمن - ۱۳۹۹  
true
true

شورای اسلامی شهر ، نهادی است مردمی که ضمن وظیفه بستر سازی برای فعالیت های اجرایی عمومی شهر، امور مهم نظارتی بر وظایف دستگاه های اجرایی از جمله نهاد شهرداری را به عهده دارد.
شهر آران و بیدگل که طی ۱۴ سال مدیریت شورایی،دارای فراز و نشیب های فراوانی از روند توسعه ای در ابعاد مختلف بوده،همواره به عنوان نمونه ای از یک شهر فعال در حال توسعه بر مبنای مشارکت خوب شهروندانش بوده است.
مشارکت در تحولات مهم سیاسی اجتماعی این شهر را، به ویژه پس از جنگ تحمیلی در دهه های ۷۰ و ۸۰ رقم زده است که بر خاسته از حضور در صحنه مردم در مناسبات انقلابی از خرداد ۴۲ تا ظهور و پیروزی نهضت امام خمینی (ره) در بهمن ۵۷ و پس از آن در دوران ۸ سال دفاع مقدس میباشد.
در اینکه مشارکت عمومی شهروندان در مناسبات ملی نقش حماسه آفرینی مردم آران و بیدگل را به عنوان های ایثار گری و دارالشهدا برجسته ساخته اما چگونگی حضور و مشارکت شهروندان و نهاد های محلی با قابلیت حماسه آفرینی در ابعاد ملی و منطقه ای چون با هدف منافع محلی و قومی رو به رو بوده است نتیجه ای متفاوت به جای گذاشته است.
بدون بررسی و کنکاش در شورای اول و دوم و سوم چه بهتر است شورای چهارم را قبل از شروع بکار با مباحث و چالش های جدی شهر رو به روساخت.
موضوعاتی که ما حصل عملکرد سه دوره مدیریت شورایی بوده است ، شورای چهارم را با موانعی رو به رو خواهد ساخت.

نظر شما همشهری عزیز در مورد مشکلات روبروی کاندیداهای شورای شهر چیست؟؟؟؟؟

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true