کد خبر:196720
پ

برگزاری جشن های ویژه رجبیه در ۸۰ مسجد آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( aranbidgolnews.ir ) به نقل از  شبستان، حجت الاسلام سمیع الله مردان گفت: همزمان با موالید امام جواد(ع) و حضرت علی اصغر(ع) و امیرمؤمنان حضرت علی(ع) جشن های رجبیه در بیش از ۸۰ مسجد شهرستان آران و بیدگل برگزار می شود. مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد افزود:  این جشن […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( aranbidgolnews.ir ) به نقل از  شبستان، حجت الاسلام سمیع الله مردان گفت: همزمان با موالید امام جواد(ع) و حضرت علی اصغر(ع) و امیرمؤمنان حضرت علی(ع) جشن های رجبیه در بیش از ۸۰ مسجد شهرستان آران و بیدگل برگزار می شود.
مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد افزود:  این جشن ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حضور نمازگزاران مساجد در قالب برنامه های سخنرانی و مولودی خوانی اجرا خواهد شد.
حجت الاسلام مردان افزود: آذین بندی سردرب مساجد، برگزاری مسابقات فرهنگی، تهیه بسته های معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی از دیگر فعالیت های مساجد در این ایام است.
این مسئول خاطر نشان کرد: کانون های فرهنگی مساجد هم در این ایام برنامه های ویژه فرهنگی مذهبی را برای اعضای کانون ها و نوجوانان و جوانان مسجدی تدارک دیده اند.
حجت الاسلام مردان در ادامه از راه اندازی پویش «به پاسِ پدر» همزمان با میلاد امام علی(ع) در این شهرستان خبر داد و گفت: در قالب این پویش، جمعی از جوانان در قالب تشکل هیئت های مذهبی و کانون های فرهنگی در محلات از پدران شهدای انقلاب، دفاع مقدس، مدافعان حرم و مدافعان سلامت تجلیل می کنند.
وی افزود: مراسم جشن ویژه اعیاد رجبیه هم روز دوشنبه ۴ اسفندماه ۹۹ از ساعت ۱۵ تا ۱۷ با رعایت پروتکل های بهداشتی در محوطه باز حسینیه حضرت علی اصغر(ع) چهارسوق برگزار و از ۱۱۰ پدر شهید با اهدای گلدان های گل تجلیل خواهد شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل اظهار داشت: روحانیون مستقر این اداره در روستاهای شهرستان هم برنامه های ویژه ای را ویژه روستائیان تدارک دیده اند.
شهرستان آران و بیدگل با ۱۰۷ هزار نفر جمعیت در شمالی ترین نقطه استان اصفهان واقع شده است.
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید