×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  جمعه - ۲۴ آبان - ۱۳۹۸  
true
true
برگزاری هفتاد و ششمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، سعید ضابطی از برگزاری هفتاد و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور اعضای این شورا در دفتر امام جمعه شهرستان آران و بیدگل خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل سلیمانی امام جمعه جدید و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل ضمن عرض خیرمقدم به اعضای حاضر در جلسه از اعضا خواستار پیگیری دقیق مصوبات شد و افزود: در جلسات شورا باید دستور جلسه مورد بررسی قرار گرفته و نسبت به اجرایی شدن آن اهتمام ورزیده و با استفاده از ظرفیت های مختلف و نظرات مطرح شده در جلسه پس از جمع بندی و تصویب مصوبات آن؛ توسط ادارات شهرستان جهت عملیاتی شدن آن اقدام شود چرا که باید به مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان که مورد تأیید اعضا قرار گرفته احترام گذاشته و مصوبات شورای فرهنگ عمومی لازم الاجرا می باشد.

اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل ریشه و اساس بسیاری از مشکلات را در خانواده دانست و افزود: برای مرتفع نمودن آسیبهای اجتماعی در حوزه خانواده لازم است سواد ارتباط اجتماعی در خانواده ها آموزش داده شود همچنین شادی و نشاط اجتماعی در چارچوب شرع و قوانین در شهرستان بالاتر رود.

فرماندار شهرستان آران وبیدگل تشکیل و راه اندازی اتاق فکر تقویت سلامت جسم و روان در فرمانداری را برای این شهرستان مؤثر دانست.

اسماعیل بایبوردی نائب رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان در بخش دیگری از سخنانش، موضوع مبارزه با آسیب های اجتماعی را حوزه پایه و دانشگاه پایه دانست و ادامه داد: همراهی، همیاری و ارتباط قوی بین حوزه و دانشگاه و جامعه در مسائل آسیبهای اجتماعی بسیار ضروری است.

سعید ضابطی دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل ضمن تبریک روز فرهنگ عمومی به رئیس، نائب رئیس و اعضای شورا، گزارشی از وضعیت برگزاری جلسات شورا و تعداد مصوبات اجراشده در شش ماهه سال جاری را قرائت نمود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل ضمن ارائه دلایل و ضروریات فرهنگ در جامعه و با اشاره به اینکه فرهنگ مهمّ ترین و اصیل ترین وسیله و ابزار حفظ یک جامعه و مورد قبول اکثریت مردم است و رشد و تعالی یا زوال و عقب افتادگی هر جامعه ای تحت تأثیر فرهنگ عمومی آن جامعه می باشد از اعضا خواستار ارائه نظرات و پیشنهادات کاربردی در موضوعات جلسه شورا شد تا با تبادل نظر و هم اندیشی، دبیرخانه شورا را در سیاستگذاری فرهنگی شهرستان یاری و همراهی نمایند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true