×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  سه شنبه - ۲۹ مهر - ۱۳۹۹  
true
true

آران و بیدگل نیوز: چهارشنبه هفته گذشته، جلسه دفاعیه رساله دکترای مهدی قندی آرانی با عنوان “همکاری بین بخش‌های فروش و بازاریابی: مکانیسم‌ها و پی‌آمدها”، در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد و رساله دکترای وی در نهایت پس از ارزیابی داوران، موفق به دریافت بالاترین درجه ارزیابی، یعنی “عالی” گردید. بدین ترتیب نام وی به عنوان دومین فارغ‌التحصیل مقطع دکترای رشته مدیریت در دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ این دانشگاه ثبت می‌شود.

برگ زرینی دیگر بر دفتر نخبگان علمی شهرستان آران‌وبیدگل

هیئت داوران پایان‌نامه دکترای مهدی قندی، شامل منتخبی از پنج نفر از بهترینهای حوزه مدیریت و بازاریابی کشور به شرح ذیل بود:
۱- پروفسور علینقی مشایخی، استاد تمام دانشگاه صنعتی شریف
۲- پروفسور امیر البدوی استاد تمام دانشگاه تربیت مدرس
۳- دکتر منوچهر نجمی دانشیار و معاون دانشگاه صنعتی شریف و استاد راهنمای این رساله
۴- دکتر میراحمد امیرشاهی از بزرگان حوزه فروش و بازاریابی ایران
۵- دکتر مهدی شیخ‌زاده از اساتید برجسته دانشگاه صنعتی شریف

گفتنی است دکتر قندی دوره کارشناسی خود در رشته مهندسی صنایع گرایش تحلیل سیستم‌ها و دوره کارشناسی ارشد خود را نیز در رشته MBA در دانشگاه صنعتی شریف با موفقیت گذرانده است. او موفق به کسب رتبه اول در بین فارغ‌التحصیلان دومین دوره کارشناسی ارشد رشته MBA  در دانشگاه صنعتی شریف شده است.

 همچنین مقالات مستخرج از پایان‌نامه دکترای وی موفق به کسب رتبه برتر از بین حدود ۷۰۰ مقاله ارسالی به کنفرانس بین‌المللی مدیریت در سال ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ گردیده و در فصل‌نامه علوم مدیریت که توسط انجمن علوم مدیریت ایران اداره می‌شود منتشر شده است.

برگ زرینی دیگر بر دفتر نخبگان علمی شهرستان آران‌وبیدگل

شایان ذکر است همسر ایشان، خانم دکتر فریده رزاقیان آرانی، فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران در مقطع عمومی و تخصص بوده و در سال گذشته موفق به کسب بورد تخصصی رشته زنان و زایمان شد. دکتر رزاقیان از سال گذشته دوره طرح تعهد خدمت خود را در یکی از شهرهای محروم استان لرستان می گذراند که البته چند ماهی است پس از تولد فرزندشان در دوران مرخصی به سر می‌برند.
 

پرتال خبری شهرستان آران‌وبیدگل برای این زوج نخبه و موفق و فرزند کوچک‌شان، سلامتی و کسب افتخارات بیشتر را آرزو دارد.

برگ زرینی دیگر بر دفتر نخبگان علمی شهرستان آران‌وبیدگل

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true