×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  دوشنبه - ۲۵ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true

بیش از 2 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان پرداخت شد
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): حیدر ایمانیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: یک میلیارد از این تسهیلات به کسب و کارهای خرد و سایر مبلغ جهت اشتغال خانگی به ۲۰ نفر از مددجویان پرداخت شده که دوره بازپرداخت این تسهیلات با کارمزد پایین ، پنج ساله می باشد.
وی بیان کرد: این بسته های های حمایتی در جهت فراهم کردن زمینه های اشتغال و فعالیت مولد و پایدار برای خدمت گیرندگان و توانخواهان زیر پوشش بهزیستی ، حفظ کرامت انسانی ، ایجاد امنیت اجتماعی ، روانی ، اقتصادی و خودکفایی نسبی جامعه هدف اعطا شد.
رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل همچنین اضافه کرد: پرداخت ۸۲ میلیون ریال حق بیمه خویش فرمایی به ۱۱ نفر از مددجویان و ۷۳ میلیون ریال جهت بیمه کارفرمایی به هشت نفر دیگر از مددجویان زیر پوشش در سال جاری صورت گرفته است.
وی عنوان کرد: برای ایجاد اشتغال پایدار ، پرداخت حق بیمه خویش فرمایی و کارفرمایی تعریف شده که شخص کارفرما در صورت بکارگیری افراد معلول می تواند از این حق بیمه پرداختی از سوی بهزیستی بهره مند شود.
به گفته ایمانیان، ۲ هزار و ۱۰۰ نفر در حوزه توانبخشی و ۱۸۰ نفر در حوزه اجتماعی از شهرستان آران و بیدگل زیر پوشش خدمات بهزیستی هستند.
آران و بیدگل با جمعیت افزون بر ۱۰۳ هزار نفر در فاصله ۶ کیلومتری شهرستان کاشان و ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true