کد خبر:79770
پ

تساوی دیدار پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال با همای آران

حسین عبدی ،علی اصغر مدیر روستا،فرشاد فلاحت زاده،مهدی کریمی،علی رضا اکبرپور ،مجید علیان با مربیگری فیروز کریمی به میدان رفتند.

به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل “ای بی نیوز”، بازیکنان پیشکسوت استقلال و پرسپولیس درقالب تیم فوتسال استان البرز  و تیم همای آران عصر دیروز در دیداری دوستانه با قضاوت آقایان حسین حقیقی و ماشالله مهدیه به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، هر دو تیم به نتیجه ۶-۶ رضایت دادند.

برای تیم منتخب البرز،حسین عبدی ،علی اصغر مدیر روستا،فرشاد فلاحت زاده،مهدی کریمی،علی رضا اکبرپور ،مجید علیان با مربیگری فیروز کریمی به میدان رفتند.

گلهای تیم استان البرز رامدیر روستا(۴گل)،فرشاد فلاحت زاده و مهدی کریمی و گلهای تیم هما را علی کاظمی(۲گل)،احسان چاقیان،سید مهدی سیدیان،منوچهر برزگر و حسین معینی به ثمر رساندند.

این بازی که در سالن شهدای ورشکار برگزار شد ،در نیمه اول با نتیجه ۵-۲ به نفع تیم همای آران به پایان رسید اما در نیمه دوم تیم البرزی ،موفق شد گلهای خورده را جبران نموده و در پایان بازی با نتیجه ۶-۶ به پایان رسید.

تیم پیشکسوتان استان البرز که به دعوت مهدی خطیب فر و همکاری هیئت فوتبال ،اداره ورزش و جوانان شهرستان آران وبیدگل و باشگاه  فوتبال همای آران به کاشان و آران وبیدگل سفر کرده بود قبل از برگزاری این دیدار دوستانه در حرم مطهر محمد هلال بن علی (ع) حضور یافتند.

یادآور می شود:این بازیکنان را ابراهیم جوادی قهرمان اسبق کشتی المپیک و آسیا و همچنین فریدون عابدین نژاد داور بین المللی کشتی ،همراهی می کردند.


کلیدواژه : کد خبر: ۲۶۱۰
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید