کد خبر:195434
پ

تصمیات جدید ستاد مقابله با کرونا در کاشان و آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )  به نقل از شبستان، ستاد پیشگیری و مدیریت کرونا در منطقه کاشان و آران و بیدگل در اطلاعیه ای تصمیمات جدید این ستاد را برای مقابله با این ویروس اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است: با توجه به روند افزایشی شیوع ویروس کرونا و با هدف […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )  به نقل از شبستان، ستاد پیشگیری و مدیریت کرونا در منطقه کاشان و آران و بیدگل در اطلاعیه ای تصمیمات جدید این ستاد را برای مقابله با این ویروس اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به روند افزایشی شیوع ویروس کرونا و با هدف قطع زنجیره انتقال، ساعت فعالیت کلیه اصناف در سطح شهرستان کاشان تا اطلاع ثانوی تا ساعت ۱۵ تعیین می شود. صنوف نانوایی، میوه فروشی، قصابان و مرغ فروشان، لبنیات و خواروبارفروشان فعلا از این محدودیت زمانی مستثنی می باشند.

در ادامه این اطلاعیه تاکید شده است: صنوف رستوران ها و آشپزخانه ها و همچنین اغذیه فروشان با رعایت دستورالعمل های ابلاغی می توانند به صورت بیرون بر فعالیت نمایند.

این اطلاعیه افزوده است: فعالیت بازار کاشان، فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ تا ساعت ۱۵ می باشد. بازار شهروند و بازار مهستان از ۲۱ اسفند تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

ستاد پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا در کاشان و آران و بیدگل تاکید کرد: داروخانه ها و مراکز ارائه خدمات پزشکی و پرستاری خصوصی مشمول این محدودیت زمانی نمی باشند.

بر اساس اعلام علی اکبر مرتضایی معاون استاندار فرماندار کاشان، تا دوشنبه ۱۹ اسفند ۸۸ نفر از هموطنان منطقه کاشان و آران و بیدگل بر اثر ابتلا به کرونا فوت کرده اند و یک هزار و ۵۶ نفر درگیر این ویروس شده اند.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید