کد خبر:196372
پ

تعطیلی دوباره کتابخانه های عمومی آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از شبستان، جواد رنج کش گفت: با توجه به مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا و افزایش شیوع ابتلا به ویروس کوئید ۱۹ در شهرستان آران و بیدگل، کلیه کتابخانه های عمومی شهرستان طی هفته جاری تعطیل خواهد بود. رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از شبستان، جواد رنج کش گفت: با توجه به مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا و افزایش شیوع ابتلا به ویروس کوئید ۱۹ در شهرستان آران و بیدگل، کلیه کتابخانه های عمومی شهرستان طی هفته جاری تعطیل خواهد بود.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل افزود: بازگشایی یا عدم بازگشایی کتابخانه ها در هفته های آتی بستگی به نظر ستاد کرونا دارد اما در صورت عدم بازگشایی، تدابیری اندیشیده شده تا ارتباط میان کتابخانه‌ها و مردم به شکل مجازی تداوم داشته باشد.

رنج کش با بیان اینکه ۱۰ باب کتابخانه شامل چهار باب کتابخانه نهادی و ۶ باب کتابخانه مشارکتی با بیش از ۲۰۰ هزار جلد کتاب در این شهرستان وجود دارد، ادامه داد: طی هماهنگی صورت گرفته با کتابخانه های عمومی در سطح شهرستان، کلیه جرایم دیرکرد کتاب ها در ایام شیوع کرونا بخشیده شده است.

کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل پس از سه ماه تعطیلی به علت شیوع کرونا، از تیرماه جاری بازگشایی شده بود که پس از سه ماه فعالیت، مجددا تعطیل شد.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید