×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  دوشنبه - ۱۱ فروردین - ۱۳۹۹  
true
true
توزیع رایگان بسته های بهداشتی در بین ۱۵۰۰ خانوار عباس آباد آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) ، شیوع ویروس کرونا و نیاز مبرم شهروندان به ماسک و کمبود آن به‌ نوبه خود، نگرانی و اضطراب خاصی را در بین مردم رواج داده است. اما جامعه از افرادی که حس همدلی و احساس مسئولیت در آنان موج می‌زند، خالی نیست؛ هنوز تپش قلب کسانی که پر از عطوفت و مهربانی است به گوش می‌رسد.

کمیته سلامت شورایاری و مدیریت محله عباس آباد آران و بیدگل با همکاری خیرین محله در این روزها آستین همت را خالصانه بالا زده تا کمی از آلام و دغدغه مردم کاسته شود.

عضو هیئت امنای شورایاری عباس آباد گفت: حس انسان دوستی و پیشگیری از گسترش این ویروس خطرناک تنها عاملی است که ما را برآن داشت تا با خرید و توزیع رایگان ماسک و دستکش به کمک مردم بشتابیم.

«امیر رحمتی» افزود: در شرایط پیش‌ آمده در کشور به ویژه منطقه کاشان و آران و بیدگل، ضمن تقدیر از تلاش‌های شبانه‌ روزی پزشکان و پرستاران و کادر درمانی بیمارستان‌ ها برای مقابله با ویروس کرونا و عوارض ناشی از آن، شورایاری محله وظیفه خود می‌داند در این برهه حساس در کنار مردم به مبارزه با این بحران بپردازد.

عضو هیئت امنای شورایاری محله عباس آباد ادامه داد: در همین راستا، شورایاری و مدیریت محله عباس آباد، با حمایت خیرین محلی ، اقدام به خرید و توزیع رایگان روزانه یک هزار عدد ماسک و یک هزار و ۶۰۰ عدد دستکش در بین یک هزار و خانوار این محله می کند تا گامی کوچک در مقابله با شیوع این ویروس برداشته باشد.

رحمتی بیان کرد: توزیع رایگان ماسک از سه روز گذشته با حضور در درب منازل آغاز شده است و در روزهای آتی نیز ادامه دارد و در صورت نیاز و ضرورت این کمک‌ها در آینده هم ادامه خواهد داشت.

وی در پایان از مسئولین و مدیرعامل شرکت مواد غذایی سالاسال و خیرین محلی که با کمک های مالی خود این طرح را یاری نمودند قدردانی کرد.

محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل به عنوان اولین و تنها محله ای است که پروژه شورایاری و مدیریت محله را در سطح استان اصفهان با همکاری شهرداری ناحیه یک کلید زده است و قرار است طی پروژه «عباس آباد ۱۴۰۶» در طی ۱۰ سال بیش از ۱۵۰ پروژه عمرانی، فرهنگی، ورزشی، سلامت و مبلمان محلی و شهری را از طریق شورایاری و مشارکت مردم محله عباس آباد در محله عباس آباد اجرا کند.

??

??

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true