کد خبر:193512
پ

حفظ تیم در لیگ یک امید هدف اول آران و بیدگل است

مسئول کمیته فوتسال آران و بیدگل گفت: سعی می کنیم در سال اول حضورمان در لیگ یک کشور تیم را حفظ نماییم.

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، محسن مشتاقیان در حاشیه تمرین تیم فوتسال امید آران و بیدگل اظهار کرد:چندماهی هست بصورت فشرده در تمرین به سر می بریم چون واقعا مسابقات سخت و بزرگی در پیش رو داریم ولی متاسفانه بعضی دوستان در داخل شهرستان مشکلات زیادی برایمان ایجاد کردند که چندماه فقط درگیر مدیریت حواشی پیرامون فوتسال بودیم.

وی افزود:کادر فنی تیم کاملا بومی است و حدود ۸۰ درصد بازیکنان هم بومی هستند که امیدواریم با چند بازیکن کمکی که جذب تیم شده یک تیم خوب و قوی را راهی مسابقات کشوری کنیم.

مشتاقیان بیان کرد: این برای اولین بار است که تیمی در لیگ یک کشور در ورزش های گروهی شرکت می کند و این تیم هم مردمی است لذا بنده به عنوان یک عضو این تیم از همشهریان به خصوص مسئولین انتظار همکاری و همراهی بیشتری دارم ، این تیم چکیده فوتسال امید شهرستان است و افتخارش برای همه مردم خواهد بود.

هدف ما نمایش خوب در سال اول است

امین مختاریان بازیکن تیم فوتسال امید آران و بیدگل گفت: چیزی که در تمرینات تیم امید اتفاق افتاده یک همدلی بزرگ بین بچه ها برای بازیهای بزرگ کشوری در همدان است.

وی گفت: همه تیم از تدارکات گرفته تا بازیکن و مربی با همت بالا دنبال پیشرفت هستند تا بتوانیم فوتسال خوب و قابل قبولی را در لیگ کشور به نمایش گذاریم و نشان دهیم این منطقه بازیکنان خوبی در فوتسال دارد.

رسیدن به تیم ملی هدف بزرگ من است

بازیکن تیم فوتسال امید آران و بیدگل گفت: برای رسیدن به مدارج بالا باید تمام توان خود را به کار گیریم.

علیرضا روحی اظهار کرد: از سال ۹۵ و همزمان با استارت تیم امید عضو تیم بودم و با تیم امید قهرمان استان سوپرلیگ استان شدم و با تیم امید سال گذشته در لیگ مناطق سوم شدم.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تمرینات بدنسازی را شروع کردیم و رفته رفته شرایط تیم از نظر فردی و تاکتیکی بهتر شد و حدود یک ماهی هست داریم تمرینات سخت و پرفشاری را برای شروع مسابقات کشوری زیر نظر کادر فنی پشت سر می گذاریم.

وی در پایان گفت: چند بازی دوستانه انجام داده ایم و خدا را شکر شرایط تیم خوب شده و مصمم هستیم یک دل و متحد نتیجه خوبی برای شهرستان به دست آوریم و به هدف خود که رسیدن به تیم ملی هست برسیم.

همدل و با هم دنبال بهترین بازی در لیگ کشور هستیم

محمد امین رحیمی بازیکن تیم فوتسال امید آران و بیدگل گفت: از سال ۹۴ فوتسال را شروع کردم و در سال ۹۵ به اردوی زیر ۲۰ سال ایران دعوت شدم و حدود یک سالی هست عضو تیم فوتسال آران و بیدگل هستم.

وی گفت: برای مسابقات آمادگی خوبی داریم و با همت کادر فنی خوب و تلاش بازیکنان امید زیادی برای ماندن در لیگ یک کشور و درخشش بازیکنان در بازیها داریم.

 

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید