کد خبر:195712
پ

خسارت بارش‌ها در آران‌وبیدگل ۴۷۰ میلیارد ریال برآورد شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )  به نقل از ایرنا، اسماعیل بایبوردی روز چهارشنبه افزود: بارندگی‌های شدید و بی‌سابقه همراه با تگرگ در چند هفته گذشته موجب جاری شدن سیلاب و وارد شدن آسیب‌هایی به واحدهای مسکونی شد و در بخش کشاورزی نزدیک به ۳۸۰ میلیارد ریال خسارت‌ به بار آورد. وی بیان […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )  به نقل از ایرنا، اسماعیل بایبوردی روز چهارشنبه افزود: بارندگی‌های شدید و بی‌سابقه همراه با تگرگ در چند هفته گذشته موجب جاری شدن سیلاب و وارد شدن آسیب‌هایی به واحدهای مسکونی شد و در بخش کشاورزی نزدیک به ۳۸۰ میلیارد ریال خسارت‌ به بار آورد.

وی بیان کرد: نزدیک به ۹۰ میلیارد هم به واحدهای مسکونی روستایی و شهری خسارت وارد شد که البته در حال جمع‌آوری میزان دقیق‌تر خسارت‌ها هستیم.

فرماندار آران‌وبیدگل اضافه کرد: این بارش‌های شدید و بی‌سابقه همچنین موجب خسارت‌هایی به تعدادی از محورهای ارتباطی شهرستان از جمله جاده یزدل به درم و طاهرآباد و جاده نوش‌آباد به آران‌وبیدگل و یزدل به محمدآباد شده است.

وی همچنین آبگرفتگی معابر و تلاش‌ نهادهای خدماتی در این زمینه را یادآور شد و گفت: بارش‌های بی‌سابقه در سه روز خسارت‌هایی را هم به تعدادی از بناهای تاریخی این شهرستان وارد آورد که در حال جمع‌بندی میزان خسارت‌ها هستیم.

بارش‌های رگباری باران و جاری شدن سیلاب، وزش باد، تگرگ و کاهش دما از ابتدای فروردین‌ماه خسارت‌هایی را به بخش‌های مختلف در استان اصفهان وارد کرد که آران‌وبیدگل شاهد بارش افزون‌بر ۶۰ میلی‌متر باران بود.

شهرستان آران‌وبیدگل با جمعیت بیش از ۱۰۳ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید