×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  پنج شنبه - ۱ آبان - ۱۳۹۹  
true
true
درخشش دختران آران و بیدگل در فستیوال فوتبال استان اصفهان

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، لعیا سلمانی نایب رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل اظهار کرد:با تلاش و غیرت مثال زدنی بازیکنان و کادر فنی توانستیم قدرت و جایگاه دختران آران و بیدگل را در فوتبال استان اصفهان نشان دهیم.

وی افزود: این موفقیت حاصل کار یک روز و یکسال نیست، بلکه حاصل زحمات تمام مربیان، مدیران، مدارس فوتبال و جوانان این ورزش است که چندین سال خون دل خوردند تا توانستند نشان دهند که می توانند همپای مردان فعالیت کنند.

وی گفت: از تمامی مشوقان و حامیان این تیم به خصوص رئیس اداره ورزش و جوانان آقای فردنژاد، رئیس هیات فوتبال آقای قربانی و کلیه کسانی که با قلم و قدم خود ما را یاری کردند تشکر می کنیم و امیدواریم با کمک هم بتوانیم توان و قدرت دختران آران و بیدگل را در سطح کشور نمایان کنیم.

سلمانی گفت: در پایان از کادر فنی تیم، خانم ها: عبدالقدیری، عرشی و خانم برنا از مربیان خوب سفیدشهر و سرپرست فعال تیم خانم خلیق که در این دوره زحمات زیادی کشیدند تشکر می کنم و جا دارد یادی کنیم از قضاوت خوب داوران خانم این مسابقات: خانم ها نجاتی نژاد و آراندشتی که به گواه کارشناسان با ۸ قضاوت جزو برترین داوران مسابقات شناخته شدند.

شکستن تابوی حضور دختران در فوتبال دختران در سطح استان بزرگترین دستاورد این مسابقات بود و دختران آران و بیدگل یک بار دیگر نشان دادند، ورزش حرفه ای زن و مرد نمی شناسد و در صورت حمایت و سرمایه گذاری شاهد درخشش دختران با استعداد شهرستان در تمام رشته های ورزشی در سطح کشور خواهیم بود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true