کد خبر:195700
پ

دستگیری ۷ سارق و کشف ۳۰ فقره سرقت در آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )  به نقل از شبستان، سرهنگ «علی اصغر محمدی» در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت احشام و اماکن خصوصی در شهرستان آران و بیدگل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت که با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )  به نقل از شبستان، سرهنگ «علی اصغر محمدی» در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت احشام و اماکن خصوصی در شهرستان آران و بیدگل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت که با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی ۷ سارق در این خصوص دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل افزود: سارقین دستگیر شده به ۳۰ فقره سرقت شامل ۱۰ فقره سرقت اماکن خصوصی، ۵ فقره سرقت داخل خودرو، ۱۵ فقره سرقت احشام اعتراف کردند.

محمدی در ادامه تاکید کرد: همشهریان نکات ایمنی و امنیتی لازم را در راستای پیشگیری از وقوع جرایم به ویژه سرقت رعایت کنند منازل ، خودرو ، دامداری و غیره خود را به وسایل و تجهیزات ایمن و هوشمند تجهیز کنند.

وی افزود: شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه سرقت و يا تردد افراد مشكوك و ناشناس مراتب را به سرعت با شماره تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید