×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  دوشنبه - ۱۱ اسفند - ۱۳۹۹  
true
true
دشمن شکنی از کارکردهای مشارکت عمومی در انتخابات است

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از شبستان، حجت الاسلام «ابوالفضل سلیمانی» در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه آران و بیدگل گفت: دشمن با بهانه تراشی های مختلف می خواهد مردم را از شرکت در انتخابات دلسرد کند و مردم بیدار، فریب این فتنه دشمن را نخواهند خورد.

دو قطبی کردن جامعه از توطئه های دشمن است

امام جمعه آران و بیدگل انتخابات را مظهر احقاق حق و اقتدار نظام دانست و افزود: امام راحل و رهبر معظم انقلاب تاکید فراوانی بر اهمیت انتخابات داشته و شرکت در آن را تکلیف الهی می دانند.

حجت الاسلام سلیمانی با بیان اینکه مردم با حضور در انتخابات نقش مهمی را در تعیین سرنوشت کشور ایفا می کنند گفت: در مرحله اول، حضور حداکثری مردم با دیدگاه های مختلف در پای صندوق های رأی بسیار مهم است چرا که یکی از کارکردهای مشارکت عمومی، دشمن شکنی است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی آران و بیدگل در بخش دیگری از سخنانش دو قطبی کردن جامعه را از توطئه های دشمن دانست و اظهار داشت: پیش بردن جامعه به سمت دوقطبی کردن، بازی در زمین دشمن است و هر کسی در این مسیر حرکت کند، به خواست امریکا و استکبار عمل کرده است.

آزادی در چارچوب قانون  از اصول جمهوری اسلامی است

حجت الاسلام سلیمانی در ادامه آزادی را مساله الهی دانست و گفت: آزادی حق همه مردم است و جمهوری اسلامی، آزادی در چارچوب قانون را از اصول خود می داند اما آنچه مخالف آن است هرج و مرج و ناامنی و قانون شکنی به بهانه ازادی است.

خطیب جمعه آران و بیدگل به تهدید های دشمن علیه مردم کشورمان اشاره کرد و گفت: جامعه از تهدید هراس ندارد و ۴۰ سال نظام مقدس جمهوری اسلامی، تهدیدات دشمن را تبدیل به فرصت کرده است چنان که اکنون ایران اسلامی بزرگترین قدرت در منطقه است.

حجت الاسلام سلیمانی افزود: تهدید دشمن جامعه را بیدار می کند چنانکه در نهم دی ۸۸ مردم بصیرت خود را نشان دادند و تهدیدهای ۱۰ سال اخیر برای براندازی نظام، مردم را در برابر فتنه های دشمن بیدار کرده است.

پیوند امت و امام ناگسستنی است

امام جمعه آران و بیدگل تصریح کرد: اگر دشمن بخواهد فتنه ۸۸ را بار دیگر در کشور تکرار کند، این بار سیلی محکم تری از ملت خواهد خورد.

حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی، عامل استحکام نظام را پیوند مردم و ولایت فقیه دانست و گفت: عنصر رهبر هشیار و بیدار و مردمی بصیر و پیوند بین مردم و امام در هیچ ملت و حکومتی یافت نمی شود و این پیوند امت و امام ناگسستنی است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true