کد خبر:194218
پ

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با مدیران مؤسسات فرهنگی پژوهشی شهرستان آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، سعید ضابطی با مدیران مؤسسات فرهنگی پژوهشی سردار شهید حسین صیادیان، گوهرهای ماندگار و آل یاسین این شهرستان پیرامون مسائل فرهنگی هنری و پژوهشی شهرستان و برنامه های پیشنهادی گفتگو و تبادل نظر کرد. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل در این دیدار […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، سعید ضابطی با مدیران مؤسسات فرهنگی پژوهشی سردار شهید حسین صیادیان، گوهرهای ماندگار و آل یاسین این شهرستان پیرامون مسائل فرهنگی هنری و پژوهشی شهرستان و برنامه های پیشنهادی گفتگو و تبادل نظر کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل در این دیدار ضمن تبریک روز فرهنگ عمومی و تقدیر از عملکرد این مؤسسات و ضرورت حمایت از فعالیتهای آنان گفت: مؤسسات فرهنگی به عنوان بازوان فرهنگی هستند و جایگاه و نقش بسزایی در فرهنگ و هنر دارند چرا که فرهنگ راهکار اصلی توسعه و پیشرفت جامعه و اصلی ترین وسیله حفظ یک جامعه است و نباید کمبودهای اقتصادی مانع حرکت های فرهنگی شود.

ضابطی آشنایی با فعالیتهای مؤسسات فرهنگی که هر کدام در حوزه پژوهشهای دینی- اسلامی و پژوهشی دفاع مقدس ، ایثار و شهادت را از دیگر محورهای این دیدار عنوان کرد.

خاطرنشان می شود: در این دیدار به پاس تلاش از خدمات انجام شده مؤسسات در حوزه فرهنگ عمومی و پژوهشی با اهداء لوح سپاس و کتاب تجلیل به عمل آمد.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید