کد خبر:79765
پ

دیدار صمیمی مسوولان سفید شهر با عباسعلی منصوری

امام جمعه، اعضای شورای اسلامی و شهردار سفیدشهر با عباسعلی منصوری نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی و همچنین نمایندگان و معاونین پارلمانی وزراء در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

به گزارش پرتال خبری آران و بیدگل، به نقل از روابط عمومی شهرداری سفیدشهر، در این دیدار که به دعوت جناب تیمسار منصوری نماینده محترم شهرستان کاشان و آران وبیدگل و جناب آقای معینی دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی صورت گرفت اعضای شورای اسلامی به همراه شهردارو امام جمعه این شهر در محل صحن علنی مجلس حضور پیدا کردند

. در حاشیه این دیدار ، اعضای شورای اسلامی به همراه شهردار و امام جمعه دیدار های نزدیکی با نائب رئیس مجلس شورای اسلامی جناب حجت الاسلام ابوترابی داشته و مسائل و مشکلات شهر سفید شهر را باایشان مطرح کردند .

از جمله این مسائل موضوع حریم شهر و نبود امکانات فرهنگی واجتماعی در شهر بود که بوسیله اعضای شورا بیان شد.

در ادامه ریاست شورای اسلامی جناب آقای محمد علی رحیمی وآقایان سعید سلیمانی و قربانیان ملاقاتهای خصوصی با معاونین پارلمانی وزراء فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر کشور داشته و در خصوص مشکلات و چالشهای پیش روی سفید شهر گفتگو نمودند همچنین اعضای شورای اسلامی و شهردار در یک نشست صمیمی با جناب آقای منصوری پیرامون مسائلی از قبیل ساختمان کتابخانه عمومی شهر ، احداث پل زیر گذر راه آهن ، اراضی کشاورزی و منابع طبیعی و همچنین تجهیز سالن بحران سفید شهر صحبت کردند.

در این دیدار مقرر شد نماینده مجلس شورای اسلامی پیگیرهای لازم رادر زمینه مشکلات مطرح شده بعمل آورد .

لازم به ذکر است در این روز مسئولین شهر سفید شهردیدارو گفتگو های با نمایندگان شهرهای بندر عباس ، شاهین شهر ، شهر کرد داشتند .

کلیدواژه : کد خبر: ۲۶۱۳
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید