کد خبر:193849
پ

رمز ثبات و استقلال ما پایداری قوای مسلح به آرمان های انقلاب است

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، ظهر چهارشنبه آیت‌الله سید محمد موسوی در دیدار نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان با ایشان اظهار کرد: دلخوشی مردم به جانفشانی و غیرت قوای مسلح کشور است که توانسته جنگ تحمیلی ۸ ساله را پشت سر بگذارد و بعد از آن هم با قدرت از استقلال کشور […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، ظهر چهارشنبه آیت‌الله سید محمد موسوی در دیدار نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان با ایشان اظهار کرد: دلخوشی مردم به جانفشانی و غیرت قوای مسلح کشور است که توانسته جنگ تحمیلی ۸ ساله را پشت سر بگذارد و بعد از آن هم با قدرت از استقلال کشور دفاع کند.

وی افزود: در بسیاری از موارد نیروهای نظامی و انتظامی با تمام وجود ایثار می کنند و برای امنیت جامعه شهید می شوند ولی به دلایل امنیتی رسانه ای نمی شود، ولی همه بدانند ما بهترین نگهبانان غیور و دلیر را در بین قوای نظامی دنیا داریم و به این عزیزان افتخار می کنیم.

موسوی ادامه داد: بزرگترین پشتوانه نیروی مسلح ایران که نسبت به دیگر کشورها نمود بیشتری دارد حضور و حمایت مردم است و این چیز کمی نیست ، نیروهای مسلح ما باید از این ظرفیت نهایت استفاده را ببرد و در مسیر انقلاب و اسلام گام های اساسی بردارد.

وی گفت: البته ارتباط نیروهای مسلح و مردم در ایران یک نمونه اسلامی و اصولی است که در طول ۴۰ سال گذشته روز به روز بیشتر شده و ثبات و استقلال ایران را به بهترین شکل حفظ کرده ، ما از این ارتباط خرسندیم و برای استمرار آن تلاش می کنیم.

به گزارش خبرنگار ای بی نیوز، ظهر چهارشنبه فرماندهان ارتش، سپاه و نیروی انتظامی به همراه تنی چند از افسران و درجه داران خود با آیت الله سید محمد موسوی در دفتر ستاد نمازجمعه دیدار کردند.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید