کد خبر:193581
پ

شروع امیدوارکننده تیم امید فوتسال آران و بیدگل در لیگ کشور

هیئت فوتسال آران و بیدگل با نتیجه ۳ بر ۲ سرخپوشان همدان را شکست داد.

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، غروب شنبه در هفته اول لیگ امیدهای کشور نماینده آران و بیدگل در سالن مشروطه تبریز به پیروزی رسید.

در این دیدار سخت و نفس گیر ابتدا سعید شیخی موفق شد تیم امید آران و بیدگل را پیش اندازد و نتیجه تا پایان نیمه اول بدون تغییر و با موقعیت هایی برای هر دو تیم به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم نماینده همدان که بازی را از دست رفته می دید حملات جسته و گریخته ای انجام داد و در یکی از حملات به گل تساوی رسید تا بازی مساوی شود، پس از چند دقیقه تیم امید به گل برتری رسید ولی دوباره در یک حمله حریف بازی به تساوی ۲ بر ۲ رسید تا هیجان و استرس به اوج برسد.

در یکی از حملات دقایق پایانی تیم امید با کنترل و تمرکز لازم به گل سوم رسید و تا پایان این نتیجه را حفظ کرد تا در اولین گام ضمن بردی شیرین برای دیگر حریفان گروه خط و نشان کشیده باشد و با یک ۳ امتیاز شیرین سالن مسابقه را ترک کند.

به گزارش خبرنگار ای بی نیوز، زنندگان گل تیم امید در این دیدار به ترتیب سعید شیخی، علیرضا روحی و علی هاشمی نیا بودند که توانستند بردی شیرین برای آران و بیدگل رقم بزنند و دل ورزش دوستان را شاد کنند، در پایان از زحمات و تاکتیک های خوب مربیان تیم آقایان توحیدیان، مشتاقیان، سجادی تقدیر و تشکر می شود.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید