کد خبر:196647
پ

شناسایی ۳۶ بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان طی ۲۴ ساعت اخیر

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از مهر،سیدعلیرضا مروجی با اشاره به مراجعه ۱۳۲ هزار و ۱۵۹ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هشت هزار و ۴۹۷ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از مهر،سیدعلیرضا مروجی با اشاره به مراجعه ۱۳۲ هزار و ۱۵۹ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هشت هزار و ۴۹۷ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۱۳ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۱۲ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و یک بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۱۹ و حداکثر سن آنها ۶۳ سال بوده است، ابراز داشت: ۱۰ نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان و سه نفر اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۸۲ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۷۵ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و هفت نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۲۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۱۹ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و دو نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار مبتلا به کرونا که یک زن ۶۹ ساله بودند در اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست دادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۳۶ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: با احتساب آمار جدید تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با تست PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۳ هزار و ۹۴۵ مورد افزایش یافت.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید