کد خبر:195271
پ

شناسایی ۳۶ بیمار مشکوک به کرونا در کاشان و آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )  به نقل از شبستان، دکتر «علیرضا مروجی» در گفت و گو با خبرنگاران در کاشان گفت: ۳۶ بیمار مشکوک به کرونا که علائمی شبیه به این بیماری از جمله تب، تنگی نفس و سرفه داشتند در بیمارستان های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل بستری […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )  به نقل از شبستان، دکتر «علیرضا مروجی» در گفت و گو با خبرنگاران در کاشان گفت: ۳۶ بیمار مشکوک به کرونا که علائمی شبیه به این بیماری از جمله تب، تنگی نفس و سرفه داشتند در بیمارستان های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان کاشان افزود: ۲۹ نفر از این افراد در شهرستان کاشان و ۷ مورد مشکوک هم در شهرستان آران و بیدگل شناسایی و بستری شدند.

مروجی اظهار داشت: ۷ نفر از بیماران مشکوک به کرونا در شهرستان کاشان و ۲ نفر در آران ‌وبیدگل به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان بیان داشت: یک بیمار ۸۱ ساله هم که سابقه فشار خون بالا داشت و مشکوک به کرونا بود در آران و بیدگل درگذشت که بررسی ها در خصوص ابتلای وی به کرونا ادامه دارد.

مروجی با بیان اینکه بستری شدن افراد مشکوک به کرونا به معنای تشخیص قطعی این بیماری نیست، افزود: پس از نمونه گیری از این بیماران جهت حصول اطمینان از وضعیت سلامتی آنان نمونه ها به تهران ارسال شد و بیماران برای پیشگیری احتمالی از شیوع بیماری جداسازی شدند./

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید