کد خبر:196830
پ

صدور ۳۲ سند برای موقوفات آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل، حدود ۷۰ درصد از موقوفه‌های این شهرستان را مرتبط با منابع طبیعی دانست و گفت: از ۶۲ سند تک برگی موقوفات در دست تنظیم، تاکنون ۳۲ سند تک برگی صادر شده است. مهدی حافظیان، […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل، حدود ۷۰ درصد از موقوفه‌های این شهرستان را مرتبط با منابع طبیعی دانست و گفت: از ۶۲ سند تک برگی موقوفات در دست تنظیم، تاکنون ۳۲ سند تک برگی صادر شده است.
مهدی حافظیان، موقوفه‌ای با کاربری کشاورزی دارای سه هزار متر مساحت به ارزش ۱۰ میلیارد ریال را از مهم‌ترین اسناد دریافتی در سال جاری برشمرد و افزود: با صدور این اسناد نیمی از موقوفات این شهرستان سند دار شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل گفت: همچنین امسال ۳۴ موقوفه هم نقشه برداری شده که با صدور سند برای این موقوفات پنج درصد به موقوفات سند دار این شهرستان اضافه می‌شود.
مهدی حافظیان، هزار و ۵۰۰ موقوفه را در شهرستان آران و بیدگل بدون سند بیان کرد و افزود:۷۰ درصد از این رقبات مشاعی است که در اراضی ملی منابع طبیعی قرار دارد که این اراضی یا سند ثبت شده دارد یا باید منتظر اجرای قانون باشیم و تعیین تکلیف شود تا بتوانیم به دنبال اخذ سند برویم.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید