کد خبر:81635
پ

طلوع دوباره طاووس بهشت در فضای مجازی

مراسم رونمایی از نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی طاووس بهشت در فروردین ۱۳۹۳ در سالن اجتماعات کانون شهید قاسم عربیان برگزار شد.

به گزارش پرتال خبری آران و بیدگل”ای بی نیوز” به نقل از طاووس بهشت،همزمان با آغازین روزهای بهار طبیعت مراسم رونمایی از نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی طاووس بهشت با حضور عباسعلی منصوری نماینده مردم کاشان و آران وبیدگل در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فروردین ۱۳۹۳ در سالن اجتماعات کانون شهید قاسم عربیان برگزار شد. طاووس  بهشت تریبون رسمی  کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) شهرستان آران وبیدگل در فضای مجازی است که از سال ۱۳۸۱  به فعالیت می پردازد. در دوره جدید این سایت  با رویکرد اطلاع رسانی هدفمند اخبار فرهنگی  و تبیین الگو های فرهنگی در کنار انعکاس فعالیت های کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) به فعالیت خواهد پردازد. بخش های اخبار، یاداشت،گفتگو،گزارش،فیلم،صدا،عکس ،معرفی اعضا و محصولات کانون از بخش های متنوع نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی طاووس بهشت است.
 
 

پایگاه اطلاع رسانی طاووس بهشت یکی از پربازدید ترین سایت های فرهنگی استان اصفهان است که با آدرس www.tavoosebehesht.ir قابل درسترسی می باشد.

کلیدواژه : کد خبر: ۲۲۷۷
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید