کد خبر:196860
پ

غربت پروژه سلامت “امام حسن(ع) ” به ” موسی کاظم(ع) ” هم رسید!

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، توقف پروژه های سلامت شهرآران و بیدگل از اهم مطالبات مردمی است که باید مورد توجه قرار گیرد و مظلومیت پروژه ” امام موسی کاظم” نمود عینی یکی دیگر از پروژه های سلامت شهرستان است که در چند سال مورد غفلت قرار گرفته است. تعهد خیر سلامت […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، توقف پروژه های سلامت شهرآران و بیدگل از اهم مطالبات مردمی است که باید مورد توجه قرار گیرد و مظلومیت پروژه ” امام موسی کاظم” نمود عینی یکی دیگر از پروژه های سلامت شهرستان است که در چند سال مورد غفلت قرار گرفته است.
تعهد خیر سلامت در ایجاد ساختمان مرکز فوریتهای ۱۱۵ امام موسی کاظم (ع) بیش از ۲ سال است که به پایان رسیده است و متاسفانه علیرغم قرارداد منعقده بین خیر و دانشگاه علوم پزشکی کاشان، این پروژه متوقف و دفترفنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، هیچگونه اقدامی در جهت تکمیل این پروژه انجام نداده و پیگیرهای خیر پروژه، ازدستگاههای ذیربط هم، به نتیجه ای نرسیده است.
ساختمان نیمه کاره فوریتهای ۱۱۵ امام موسی کاظم(ع) در خیابان سردار شهید حسین ملکیان و در کنار پروژه سلامت “امام رضا(ع) ” واقع شده است، که قبلا توسط خیرهمین پروژه ، جناب آقای حاج رحمت الله حاجی جمالی تکمیل و پس از تحویل به دانشگاه علوم پزشکی کاشان توسط جناب آقای دکتر نمکی، وزیر بهداشت دولت روحانی افتتاح گردید.
پیگیری تکمیل این پروژه مهم سلامت در ورودی منطقه گرشگری مرنجاب و استفاده عموم مردم از این پروژه خواسته و مطالبات مردم آران و بیدگل است و امیدواریم با انعکاس این خبر شاهد پاسخ مسئولین این امر باشیم و پرتال خبری اران و بیدگل هم آماده انعکاس پاسخ مسئولین می باشد.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید