کد خبر:20240
پ

قهرمانی ریحانه مبینی در رقابت‌های آغاز فصل دوومیدانی بانوان کشور

ریحانه مبینی، دوومیدانی کار آران و بیدگلی، نماینده استان اصفهان در ماده پرش طول مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور(آغاز فصل) به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد.

به گزارش آران و بیدگل نیوز به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، رقابت های دو و میدانی آغاز فصل قهرمانی کشور از روز دوشنبه ۲۱ فروردین ماه با شرکت ۱۱۰ ورزشکار در بخش بانوان و با حمایت مالی شرکت های آسان پرداخت و گلرنگ( برند اویلا) در ورزشگاه حافظیه شهر شیراز برگزار شد.

قهرمانی ریحانه مبینی در رقابت‌های آغاز فصل دوومیدانی بانوان کشور

بانوان دو و میدانی کار در رشته های ۱۰۰ متر، ۲۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، ۱۰۰۰۰ متر، ۱۰ کیلومتر پیاده روی، ۴ در ۱۰۰ متر امدادی، ۴ در ۴۰۰ متر امدادی، ۱۰۰ متر بامانع، ۴۰۰ متر بامانع، ۳۰۰۰ متر بامانع، هفتگانه، پرش ارتفاع، پرش طول، پرش با نیزه، پرش سه گام، پرتاب وزنه، پرتاب دیسک، پرتاب نیزه و پرتاب چکش با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مسابقات در پایان نیم روز نخست با جابجایی ۲ رکورد ملی در رشته های پرتاب چکش و پرش بانیزه همراه بود.  و در نهایت تیم فارس به مقام قهرمانی رسیدوتیم خراسان رضوی نایب قهرمان شد و تیم تهران نیز در جایگاه سوم ایستاد.

تیم های همدان، گلستان، اصفهان، اردبیل و زنجان نیز به ترتیب عنوان های چهارم تا هشتم را کسب کردند.

قهرمانی ریحانه مبینی در رقابت‌های آغاز فصل دوومیدانی بانوان کشور

ریحانه مبینی دوومیدانی کار آران و بیدگلی نماینده استان اصفهان در ماده پرش طول موفق شد با پرش به متراز۵٫۹۰ متر به عنوان قهرمانی این رقابتها برسد.

 – پرش طول:
۱- ریحانه مبینی – اصفهان – ۵٫۹۰ متر
۲- جواهر زمانی – گلستان – ۵٫۴۹ متر
۳- کیمیا پورخلخال – تهران ۵٫۴۴ متر

امتیازات تیمی:
۱- فارس – ۶۴ امتیاز
۲- خراسان رضوی – ۶۰ امتیاز
۳- تهران – ۴۴ امتیاز
۴- همدان – ۳۹ امتیاز
۵- گلستان – ۳۳ امتیاز
۶-اصفهان – ۲۶ امتیاز
۷- اردبیل – ۲۲ امتیاز
۸- زنجان ۱۹ امتیاز
 
 لازم به ذکر است این دوره از رقابتها در بخش آقایان در روزهای ۲۴ و ۲۵ فروردین ماه جاری در مجموعه حافظیه شهر شیراز برگزار خواهد شد.

کلیدواژه : کد خبر: ۹۴۶۲
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید