×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  چهارشنبه - ۲ مهر - ۱۳۹۹  
true
true

به گزارش آران و بیدگل نیوز به نقل از شبستان، دکتر علی محمد غیاث پور، گفت: در راستای خدمات‌رسانی بهینه و سریع‌تر به مراجعه‌کنندگان این درمانگاه، سامانه نوبت دهی تلفنی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل راه اندازی شد.

وی افزود: از این پس، بیماران و بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند از همه نقاط شهرستان ضمن تماس با شماره تلفن گویای ۵۴۷۵۵۳۸۰ و وارد کردن کدملی، نوبت ویزیت پزشک مورد نظر خود را دریافت و در ساعت مقرر به این درمانگاه مراجعه کرده و ویزیت شوند.

ماهانه ۱۱ هزار و ۸۰۰ بیمار در درمانگاه تامین اجتماعی آران و بیدگل ویزیت می شوند

راه اندازی سامانه نوبت دهی با اعتبار یکصد میلیون ریال

رییس درمانگاه تأمین اجتماعی آران و بیدگل افزود: این سامانه با یک شماره اصلی و چهار خط تلفن که به این سامانه متصل است، با اعتباری بالغ بر یکصد میلیون ریال راه اندازی شده است.

غیاث پور  خاطر نشان کرد: یکی از مزایای این سامانه، اتصال آن به نرم افزار درمانی درمانگاه است که می تواند پزشک را از روند درمانی بیمار آگاه کند.

وی تصریح کرد:  پیش از این، حضور پرتعداد متقاضیان ویزیت بویژه در شیفت صبح، مشکلاتی را برای مراجعین بوجود آورده بود و برخی از بیماران مجبور بودند برای دریافت نوبت، از صبح زود به درمانگاه تامین اجتماعی مراجعه کنند و در این روند، زمان زیادی از مراجعان تلف می‌شد.

حذف نوبت دهی دستی از ابتدای اسفندماه سال جاری

این مسؤول، با اشاره به برخی مشکلات نوبت دهی دستی اظهار داشت: این شیوه نوبت دهی از ابتدای اسفندماه سال جاری حذف خواهد شد و کلیه متقاضیان تنها با ثبت الکترونیکی از طریق تلفن گویا قادر به دریافت نوبت و  دریافت خدمات خواهند بود.

دکتر علی محمد غیاث پور با اشاره به اینکه درمانگاه تامین اجتماعی آران و بیدگل با توجه به نیازهای درمانی بیمه شدگان این شهرستان در سال ۱۳۸۵ آغاز به کارکرد کرد، افزود: این درمانگاه در حال حاضر در دو شیفت کاری پذیرای بیماران است و ماهانه بالغ بر ۱۱ هزار و ۸۰۰ بیمار در این درمانگاه ویزیت می شوند.

وی افزود: روزانه بیش از ۳۰۰ نفر بیمار عمومی، ۲۰ نفر متقاضی خدمات دندانپزشکی، ۳۰ نفر متقاضی خدمات مامایی و ۳۰ نفر در آزمایشگاه خدمات پزشکی دریافت می کنند.

احداث ساختمان جدید درمانگاه با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی

رییس درمانگاه تأمین اجتماعی آران و بیدگل، همچنین از احداث ساختمان جدید این درمانگاه در جنب اداره تامین اجتماعی این شهرستان خبر داد و افزود: این درمانگاه با زیربنای دو هزار و ۶۰۰ مترمربع در سه طبقه شامل بخش های عمومی، تخصصی، اورژانس، دندانپزشکی، آزمایشگاه تخصصی، رادیولوژی و داروخانه با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال، تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

دکتر غیاث پور افزود: حدود ۸۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۵ هزار نفری  شهرستان آران و بیدگل تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند که تعداد زیادی از آن ها کارگران شاغل در شهرک های صنعتی این شهرستان هستند و تکمیل این درمانگاه می تواند کمک زیادی به درمان بیماران بویژه قشر بزرگ کارگری شهرستان باشد.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true