×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  دوشنبه - ۱۱ اسفند - ۱۳۹۹  
true
true

عطر سيب و نم‌نم بارون، مجموعه اشعار عاشورايی دانشجويی است كه بخشی از شعرهای سوگواره ادبی رستاخيز آفتاب، ويژه شعر دانشجويی كه با حضور گسترده اديبان و شاعران كشورر در تاريخ ۵ اسفندماه سال ۸۲ در دانشگاه آزاد اسلامی نراق برگزار شده بود در بردارد.
جواد دهقانی آرانی، دبير همايش دانشجويی شعر عاشورايی رستاخيز آفتاب در مقدمه كتاب آورده است؛ درباره محرم و قيام خونين عاشورا، جمله‌های بسيار گفته شده است و واژه‌های متعددی به زيور طبع آراسته شده است اما محرم در واژه نمی‌گنجد. محرم مكتبی است كه زير بنای آن عشق به ايثار، عشق به فداكاری و عشق به از خود بی‌خود شدن است. در بخش‌های ديگری از اين پیام  آمده است، خون مقدسی كه از گلوی فريادگر حسين بن علی(ع) تراويد، فرياد زندگی بود و فرياد انسانيت كامل. در ادامه كتاب شعرهايی از دكتر عبدالجبار كاكايی،حسن هارونی آرانی،حسین جعفرزاده ،مهدی فرجی ، محمد كارانی، مهدی ميچانی، روح‌الله نور موسوی، عليرضا اطلاقی، امير اكبرزاده، سيد محمد جواد شرافت،خدیجه رحیمی،مهدی رحیمی وبسیاری دیگر از شاعران آیینی کشور آورده شده است.
اين كتاب با همكاری دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق و جواد دهقانی آرانی و حسين جعفرزاده آرانی، گردآوری و توسط انتشارات مرسل کاشان منتشر شده است.
ازجواد دهقانی کتابهای”نمازجمعه،تجلی ذکرالله”، حماسه(مجموعه سخنان حضرت امام خمینی(ره) وحضرت امام خامنه ای پیرامون انتخابات با موضوعات انتخاب اصلح،وظایف رسانه ها در انتخابات،اهم وظایف شوراهای اسلامی شهروروستا وشهرداری ها،بویژه مطالبی ارزشمند در خصوص”حماسه سیاسی ملت آزاده ایران اسلامی در دست انتشار می باشد.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true