کد خبر:197419
پ

محدودیت‌های جدید کرونایی در آران و بیدگل اعلام شد

فرماندار آران و بیدگل از اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در این شهرستان با توجه به وضعیت نارنجی کرونایی خبر داد.

به گزارش آران و بیدگل نیوز به نقل از تسنیم، اسماعیل بایبوردی، ضمن اشاره به قرار گرفتن آران و بیدگل در وضعیت نارنجی کرونایی اظهار داشت: در این شرایط برخی محدودیت‌های کرونایی در این شهرستان اعمال می‌شود در حالی که اگر مردم و مسئولان در رعایت پروتکل‌ها و اعمال محدودیت‌ها سهل‌انگاری کنند ورود به پیک چهارم کرونا دور از انتظار نیست.
وی ضمن اشاره به ممنوعیت مسافرت «از» و «به» شهرستان کاشان بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا افزود: مسافرینی که به شهرستان آران و بیدگل سفر کرده‌اند به دلیل وخامت شرایط کرونایی ظرف مدت ۷۲ ساعت مهلت دارند تا این شهرستان را ترک کنند.
فرماندار شهرستان آران و بیدگل ضمن اشاره به تعطیلی مشاغل سه و چهار در شهرستان آران و بیدگل ابراز داشت: در صورت عدم رعایت این موضوع، واحد صنفی متخلف پلمب می‌شود و در مورد حضور کارکنان نیز دستگاه‌های ارائه‌دهنده خدمات ضروری مرتبط با ماموریت‌های اساسی با تشخیص بالاترین مقام مسئول دستگاه با دو سوم نیرو در محل کار حضور پیدا کنند.
وی با بیان اینکه کارکنان سایر دستگاه‌ها با یک دوم نیرو در محل کار خود حضور پیدا می‌کنند گفت: برگزاری نمازهای جمعه، نماز جماعت مساجد، مراسم مذهبی و آیینی در شهرستان آران و بیدگل ممنوع است و انتظار می‌رود مردم تا پایان محدودیت‌ها همراهی و همکاری لازم را داشته باشند.
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید