کد خبر:197100
پ

محله عباس آباد با تجلیل از “حبیبان خدا” به استقبال نوروز ۱۴۰۰ می رود

مسئول برگزاری دومین آیین تجلیل از خادمین محله، از برگزاری مراسم تجلیل از کسبه قدیمی و با سابقه محله عباس آباد، در نوروز ۱۴۰۰خبر داد.

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، ” امیر رحمتی” به اهداف برگزاری این همایش اشاره کرد و گفت: هدف از برگزاری این آیین ، ارتقای فرهنگ وجدان کاری، امانتداری و کسب درآمد و رزق حلال با تاکید برنقش “تاکید بر مردم داری” و ارائه اخلاق خوب و رفع مشکلات مردم با ارائه خدمات به آنان است.

عضو هیئت امنای شورایاری محله عباس آباد افزود: ترویج خلق و خوی حسنه و صفات انسان دوستانه ای، چون مردمداری، صداقت، امانتداری، گذشت، دستگیری از فقرا و درماندگان، خیرخواهی و اقساط اجناس ، از سالهای دور تاکنون در بین کسبه این محله رایج است و کماکان ادامه دارد.

رحمتی گفت: در دومین آیین تجلیل از خیرین محلی، از ۲۵ نفر ، کسبه قدیمی محله از صنوف مختلف تجلیل خواهد گردید.
عضو شورایاری محله عباس آباد تصریح کرد: در محله عباس آباد بیش از ۱۸۰باب مغازه از صنوف فعالیت دارند.

یادآور می شود: در مرحله نخست آیین تجلیل از خادمین محله در آذر ماه سال ۹۸ از پاکبانان محله تجلیل بعمل آمد.

محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل به عنوان اولین و تنها محله ای است که پروژه شورایاری و مدیریت محله را در سطح استان اصفهان با همکاری شهرداری ناحیه ۱ آران کلید زده است و قرار است طی پروژه «عباس آباد ۱۴۰۶» در طی ۱۰ سال بیش از ۱۰۰ پروژه عمرانی، فرهنگی، ورزشی، سلامت و مبلمان شهری را از طریق شورایاری و مشارکت مردم محله عباس آباد در این محله اجرا نماید و مرحله دوم پروژه تجلیل از خادمین محله، سی و سومین پروژه طرح عباس آباد ۱۴۰۶ می باشد.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید