کد خبر:196565
پ

مدارس و دانشگاه‌ها در آران و بیدگل تا اطلاع ثانوی تعطیل است/تداوم تعطیلی گروه‌های شغلی چهارم

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از تسنیم، اسماعیل بایبردی ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به تغییر وضعیت آران و بیدگل از نارنجی به زرد کرونایی اظهار داشت: این مهم نتیجه مشارکت شهروندان در اعمال محدودیت‌های کرونایی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی است. وی با بیان اینکه […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از تسنیم، اسماعیل بایبردی ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به تغییر وضعیت آران و بیدگل از نارنجی به زرد کرونایی اظهار داشت: این مهم نتیجه مشارکت شهروندان در اعمال محدودیت‌های کرونایی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی است.

وی با بیان اینکه در وضعیت زرد کرونایی آران و بیدگل همچنان برخی از محدودیت‌های کرونایی پا بر جا است، افزود: با توجه به وضعیت زرد کرونایی این شهرستان فعالیت مشاغل گروه چهار شامل چایخانه، قهوه خانه، باشگاه‌های ورزشی، مراکز تفریحی و مراسم فرهنگی، اجتماعی و مذهبی ممنوع است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه در صورت عدم رعایت محدودیت‌های کرونایی در این شهرستان صنوف متخلف برابر قانون پلمب می‌شوند، ابراز داشت: دستگاه‌های ارائه دهنده خدمات ضروری و مدیریت شهری با ۱۰۰ درصد نیرو از فردا در محل کار حاضر شده و سایر دستگاه‌ها نیز با دو سوم ظرفیت فعالیت می‌کنند.

وی ضمن اشاره به لغو مأموریت‌های غیرفوری ادارات شهرستان کاشان گفت: آموزش در مدارس، دانشگاه، مراکز آموزش عالی، آموزشگاه‌های خصوصی و حوزه‌های علمیه، برگزاری نمازهای جمعه و جماعت نیز تا اطلاع ثانوی در شهرستان آران و بیدگل ممنوع است.

بایبردی با بیان اینکه از تمامی شهروندان درخواست داریم تا بهبودی شرایط پروتکل‌های بهداشتی را همچنان رعایت کنند، تصریح کرد: در صورت تخطی از محدودیت‌های کرونایی و عدم مسائل بهداشتی باعث می‌شود تا جان دیگر شهروندان به خطر بیفتد و همین موضوع باعث می‌شود تا با متخلفان برابر قانون برخورد شود.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید