×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  دوشنبه - ۷ بهمن - ۱۳۹۸  
true
true

به گزارش آران و بیدگل نیوز، مرحله نخست رقابت های دو و میدانی لیگ امید کشور در ۲ بخش آقایان و بانوان طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۰ و ۱۱ مرداد ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود.

مدال نقره رقابت‌های دوومیدانی لیگ امید کشور به ورزشکار آران‌وبیدگلی رسید

در بخش بانوان با شرکت ۷۰ ورزشکار صبح امروز (سه شنبه) ۱۰ مرداد ماه در ورزشگاه آفتاب نقلاب تهران آغاز شد. و بانوان دعوت شده در مواد ۲۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۳۰۰ متر بامانع، پر ش طول، پرش ارتفاع، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک و ۱۰۰ متر بامانع با یکدیگر به رقابت پرداختند.

ریحانه مبینی ، زهرا خلیفه و زینب عباس زاده سه بانوی دوومیدانی کار آران و بیدگلی عضو تیم استان اصفهان  دعوت شده به این دوره از رقابتها بودند که زهرا خلیفه در ماده پرتاب نیزه با ثبت رکورد ۳۱/۲۶ متر موفق به کسب عنوان دومی این رقابتها شد و زینب عباس زاده در ماده ۱۰۰ متر با مانع با ثبت رکورد۱۸٫۵۴ ثانیه  موفق به کسب عنوان هفتمی این رقابتها شد و ریحانه مبینی علارغم دعوت شدن به این مسابقات در این دوره از رقابتها حضور پیدا نکرد.

در بخش آقایان نیز رقابت ها در نوبت عصر روز چهارشنبه ۱۱ مردادماه در مواد ۲۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۳۰۰۰ متر بامانع، پرش طول، پرش ارتفاع، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک و ۱۱۰ متر بامانع پیگیری خواهد شد.

لازم به یادآوری است، برابر بخشنامه مصوب رقابت های لیگ امید، به نفرات اول هر ماده در مرحله نخست مبلغ ۵ میلیون ریال، نفرات دوم ۳ میلیون ریال و به نفرات سوم نیز جایزه ۲ میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true