کد خبر:187239
پ

مراسم شبی با قرآن محله ولیعصر آران وبیدگل برگزارشد

در این مراسم معنوی از ۳ نفر از پدران شهداء که خود قاری و استاد و موسس قرائت قرآن شهرستان می باشند از سوی ستاد یادواره شهدای ولیعصر(عج)تجلیل بعمل آمد.

به گزارش پرتال خبری آران وبیدگل”ای بی نیوز” مراسم محفل انس با قرآن یادواره شهدای ولیعصر(عج) آران و بیدگل در تاریخ ۱۳۹۲/۰۵/۰۳ مصادف با شانزدهم رمضان در مسجد ولیصعر(عج) آران و بیدگل برگزار گردید.
 این مراسم که توسط مجری قرآنی و مربی قرآن جناب آقای محسن عباسیان اجرا می شد ،برادر حسین رستمی از قاریان بین المللی قرآن، آیاتی از کلام الله مجید را به مدت ۳۵ دقیقه تلاوت فرمودندو در ادامه گروه حافظین قرآن و نهج ابلاغه با اجرای برنامه گروهی و توضیحاتی پیرامون نحوه حفظ نهج البلاغه، ارائه نمودند.
 لازم بذکر است این مراسم با تلاوت قاری بین المللی قرآن و از نخبه های قرآنی شهرستان برادر علی اصغر قدیری مفرد به پایان رسید.
 در این مراسم معنوی از ۳ نفر از پدران شهداء که خود قاری و استاد و موسس قرائت قرآن شهرستان می باشند از سوی ستاد یادواره شهدای ولیعصر(عج)تجلیل بعمل آمد.
 خانواده های معظم ایثارگران و همرزمان شهداء، مسئولین شهرستان، فرماندهی محجترم ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل، اعضای شورای اسلامی شهرستان به همراه شهردار محترم، منتخبین چهارمین دوره شورای اسلامی شهر به همراه مدیریت محترم حوزه علمیه امیر المومنین(ع) و جامعه هیات مذهبی شهرستان، مسئول اداره تبلیغات اسلامی، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای جلسات قرائت قرآن سرمحله کوی شهید مطهری، جاوید، خاتم الانبیاء، سید مصطفی خمینی، حجتیه و هیات امام حسن مجتبی(ع)، هیات علی اصغری چهارسوق در این جلسه حضور داشتند.
لازم بذکر است این مراسم بهمت ستاد یادوراه شهید آزادپور، فرماندهان و شهدای ولیعصر(عج) و با همکاری هیات مهدیه ولیعصر(عج)، کانون فرهنگی ورزشی قائم(عج) بسیج مسجد ولیعصر(عج) و پایگاه بسیج امام حسن مجتبی(ع) برگزار گردید.
 

کلیدواژه : کد خبر: ۱۰۴۴
پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید