×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ شهریور - ۱۳۹۹  
true
true

ابوالفضل معيني نژاد در نشست بررسي مسائل و مشكلات شهركهاي صنعتي شهرستان:
نشست بررسي مسائل و مشكلات شهركهاي صنعتي شهرستان با حضور فرماندار آران و بيدگل و مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان اصفهان در محل فرمانداري تشكيل شد.

به گزارش پرتال خبری-تحلیلی آران و بیدگل به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان،نشست بررسي مسائل و مشكلات شهركهاي صنعتي شهرستان با حضور فرماندار آران و بيدگل و مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان اصفهان در محل فرمانداري تشكيل شد.

فرماندار آران و بيدگل در اين نشست اظهار داشت:هدف دولت تدبير و اميد در بخش صنعت، ايجاد و تقويت فضاي كسب و كار و حمايت از توليدكننده است.
وي با اشاره به وضعيت نابسامان سفره هاي زير زميني در شهرستان و تغيير رويه از وضعيت كشاورزي به صنعت خاطرنشان كرد: ايجاد شهركهاي صنعتي در بخشهاي مركزي و كويرات مي تواند ضمن ايجاد اشتغال مناسب ،در توسعه صنعت اين شهرستان موثر باشد.

 

 «ابوالفضل معيني نژاد» با بيان مشكلات صاحبان صنايع و مشكلات زيرساختي در شهركها يكي از عمده مشكلات آنها را عدم امكانات خدماتي عنوان نمود و افزود: با تامين نيازهاي صنعتگران، زمينه اشتغال و سرمايه گذاري بيش از پيش صاحبان صنايع فراهم شود.

وي با اشاره به حضور سرمايه گذاران كره اي در اين شهرستان و برگزاري نشستهايي با هيات امناي شهركهاي اين شهرستان تصريح كرد: مقدمات احداث كارخانه توليدي الياف شهرستان فراهم شده كه اميدواريم با تسريع در اين مهم، شاهد احداث اين مجموعه و كاهش مشكلات در تامين مواد اوليه صنعتگران فرش ماشيني باشيم.

 

 
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان اصفهان نيز در اين نشست گفت: دولت تدبير و اميد با فراهم نمودن زيرساختهاي لازم راه را براي خروج از ركود و جذب سرمايه گذاران داخلي و خارجي فراهم مي نمايد.

«محمد جواد بگي» با تاكيد بر پرهيز از ايجاد شهركهاي صنعتي محلي و منطقه اي در اين شهرستان افزود: با ارائه چند ايده جديد و علمي در بخش صنعت مي توان در خروج اين شهرستان از بن بست گام برداشت.

وي اذعان داشت: شهرستان آران و بيدگل به دليل دارا بودن ذخاير نفتي سبك ، از ظرفيت بالايي براي ايجاد مجتمع صنعتي شيمي پارك برخوردار است.
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان اصفهان با اشاره به ظرفيتهاي بسيار بالاي آران و بيدگل در دارا بودن منابع نفتي سبك ،مواد معدني درياچه نمك و واحدهاي صنعتي فرش ماشيني افزود:پس از بررسيهاي اوليه در زمينه ايجاد شركت شيمي پارك،مطالعات در خصوص ايجاد شركتهاي استحصال درياچه نمك و توليد الياف مورد توجه جدي قرار گيرد.

 

 
شايان ذكر است در اين نشست مطالعات نهايي براي احداث شهركهاي صنعتي در دو منطقه ابوزيدآباد (بخش كويرات) به متراژ ۴۵ هكتار و يزدل(بخش مركزي) به مساحت ۲۰ هكتار در دستور كار قرار گرفت.

همچنين در پايان اين جلسه صاحبان صنايع شهرستان آران و بيدگل به بيان مسائل و مشكلات و درخواستهاي خود پرداختند.

 

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true