کد خبر:196092
پ

موزه شهدا در آران و بیدگل راه اندازی شود

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از حوزه، حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی جوینانی در نشست خبری و تجلیل از خبرنگاران ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید صارمی، ‌اظهار داشت: ۴۴ شهید و ۵۰ جانباز از خبرنگاران را  نشانگر ایثار و شهامت این قشر از جامعه است. امام جمعه آران و […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از حوزه، حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی جوینانی در نشست خبری و تجلیل از خبرنگاران ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید صارمی، ‌اظهار داشت: ۴۴ شهید و ۵۰ جانباز از خبرنگاران را  نشانگر ایثار و شهامت این قشر از جامعه است.

امام جمعه آران و بیدگل افزود: در عصر کنونی که عصر ارتباطات است، با بهره برداری قوی از ابزار رسانه می توان در مقابل هجمه های دشمن ایستاد و پیام های انقلاب را به دنیا صادر کرد.

حجت الاسلام سلیمانی جوینانی، مطالبه گری از مسئولان، تزریق امید به جامعه، تقویت اعتماد مردم به نظام، انتقال مشکلات جامعه به مدیران و تصمیم سازان، دفاع از هویت دینی، مقابله با جنگ نرم دشمن، ترویج سبک زندگی اسلامی و پاسداری از ارزش های انقلاب را از رسالت های خبرنگاران برشمرد.

وی، نقش خبرنگاران در پیشگیری از شیوع کرونا و  رزمایش کمک مومنانه را برجسته دانست و افزود: خبرنگاران باید کمک های خیرین  و نیروهای جهادی مردمی  در رزمایش مومنانه را به جهانیان معرفی کنند.

حجت الاسلام سلیمانی در ادامه به ظرفیت های های علمی، دینی، صنعتی، کارگری، حوزوی، قرآنی و خیرین آران و بیدگل اشاره کرد و با اشاره به تقدیم ۸۰۰ شهید این شهرستان، خواستار راه اندازی موزه شهدا شد.

وی، وجود ۴ مدرسه علمیه  برادران و خواهران را سرمایه ارزشمند دینی این شهرستان دانست و تصریح کرد: در حال حاضر  بیش از ۴۰۰  طلبه در این مدارس مشغول تحصیل می باشند.

در این مراسم از خبرنگاران رسانه ها تجلیل شد.

عکس از: سید مجتبی هنرمند

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید