×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ شهریور - ۱۳۹۹  
true
true


به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل”ای بی نیوز”، اقای شیخ مهدی رحمتی مدیر موسسه قران وعترت امام زمان (عج) با اعلام این خبر  اظهار داشت:اقای بذرافشان متولد ۲۴ تیر ۱۳۷۸ است که فعالیتهای قرانی خود را از سن ۱۰ سالگی در مجمع قاریان وحافظان هلال اغاز کرده است  ایشان به علت علاقه زیادی که به حفظ قران داشت از بین ر شته های مختلف قرانی ر شته حفظ قران را انتخاب کرد و در این زمینه ازحافظان و اساتید حفظ قران  بهره برد.
 انچنان که خود ایشان بیان کرده اند ۳ جزئ اول قران را زیر نظر حافظ محترم قران اقای ابوالفضل رحیم ، از جزئ ۴ تا ۱۰ را زیر نظر حافظ محترم قران اقای دکترمجتبی بیابانپور وازجزئ ۱۱ تا ۲۰ را زیر نظر حافظ محترم قران اقای دکتر اصفهانیان و از جزئ ۲۱ تا اخر قران را نیز برای بار دیگر زیر  نظر اقای رحیم حفظ نموده است .
ایشان در حال حاضر در مقطع دوم  دبیرستان  در رشته ریاضی فیزیک  با معدل (سال قبل) ۱۹/۹۸ مشغول تحصیل بوده واز دانش اموزان اینده دار وممتاز میباشند وثابت کرده اند که در عین درس خوان و ممتاز بودن میتوان با برنامه ریزی حافظ کل قران هم بود.
ایشان دارای رتبه های ممتاز  در مسابقات مختلف قرانی هم هستند که اخرین انها رتبه اول مسابقات اوقاف وامور خیریه شهرستان  در رشته حفظ کل قران در مقطع زیر ۱۶ سال است که چندی پیش برگزار شده است.
ایشان در حال حاضر  با داشتن ۱۵ سال سن به عنوان “نوجوان ترین حافظ کل قران کریم  در شهرستان اران وبیدگل” شناخته میشوند.
موسسه قران وعترت امام زمان (عج) ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به این نوجوان قرانی  ،انتظار دارد مسولین محترم شهر و مجموعه های قرانی بنا به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تجلیل وتکریم قهرمانان قرانی از ایشان تجلیل شایسته ای انجام دهند .

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true