کد خبر:193509
پ

پیام تبریک فرماندار آران و بیدگل به خبرنگاران شهرستان

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۷ مرداد ماه؛ روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه های جمعی این شهرستان، تبریک گفت.

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۷ مرداد ماه؛ روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه های جمعی این شهرستان که با تدبیر و امید در تنویر افکار عمومی و روشنگری جامعه نقش آفرینی می کنند، تبریک گفت.

وی در این پیام آورده است: خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران خبری شهرستان آران و بیدگل؛ پیشتازان عرصه اطلاع رسانی اند که با روشنگری و تنویر افکار عمومی نقش مهمی در توسعه و پیشرفت روزافزون این شهرستان ایفا می‌کنند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل نقش خبرنگاران را در اطلاع رسانی سریع و به هنگام عملکردها و نیز تبیین دستاورد ادارات، دستگاههای اجرایی، موسسات عمومی غیر دولتی نظیر شهرداری ها و فعالان صنعتی و اقتصادی شاغل در بخش خصوصی را کلیدی، بی بدیل و مهم ارزیابی کرد.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: بر اساس رسالت دولت دوازدهم و کاهش شکاف بین مردم و دولت، خبرنگاران به عنوان راویان صدیق جامعه می توانند با اطلاع رسانی صحیح بر مدار اعتدال و اعتماد در امید و نشاط آفرینی و تحرک اجتماعی در شهرستان آران و بیدگل نقش آفرینی کنند.

دکتر بایبوردی از خبرنگاران و اصحاب رسانه های جمعی شهرستان آران و بیدگل به عنوان عاملان آگاهی و حاملان دانایی نام برد و افزود: بی شک خبرنگاران این شهرستان با رویکرد توسعه محوری و تعامل سازنده با مسئولان دستگاه‌های اجرایی دل در گرو توسعه، پیشرفت و آبادانی این شهرستان دارند و با رعایت اصل امانتداری و نقد منصفانه در بهبود شاخص‌های متوازن توسعه‌ای این منطقه گام برمی دارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان آران و بیدگل در پایان این پیام ضمن گرامیداشت سالروز شهادت محمود صارمی از تعامل سازنده و مساعی ماندگار اصحاب رسانه های جمعی اعم از خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاسان و فیلمبرداران این شهرستان که در انعکاس واقعی و عینی اخبار و رویدادهای شهرستان آران و بیدگل تلاش می کنند، قدردانی کرد.

شایان ذکر است در هفدهم مرداد ماه سال ۱۳۷۷، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران(ایرنا) در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید و به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی، هفدهم مرداد ماه هر سال را به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری نمود.

گفتنی است آیین تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان آران و بیدگل روز چهارشنبه ۲۳ مرداد ماه با حضور دکتر سید ضیاء هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) و فرماندار شهرستان آران و بیدگل برگزار می شود.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید