کد خبر:195685
پ

پیرمرد ۹۸ ساله آران و بیدگلی کرونا را شکست داد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )  به نقل از شبستان،  یک بیمار ۹۸ ساله آران و بیدگلی با علائم حاد کووید -۱۹ پس از درمان در بیمارستان سیدالشهدا(ع) شهرستان آران و بیدگل ترخیص شد. این فرد سالخورده، سه هفته پیش به علت عارضه حاد تنفسی به بیمارستان مراجعه و پس از انجام آزمایش، […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )  به نقل از شبستان،  یک بیمار ۹۸ ساله آران و بیدگلی با علائم حاد کووید -۱۹ پس از درمان در بیمارستان سیدالشهدا(ع) شهرستان آران و بیدگل ترخیص شد.

این فرد سالخورده، سه هفته پیش به علت عارضه حاد تنفسی به بیمارستان مراجعه و پس از انجام آزمایش، تست کرونای وی مثبت اعلام شد.

این بیمار با تلاش پزشکان و پرستاران در بخش مراقبت های حاد تنفسی بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل، بهبود یافته و ترخیص شد.

بیماری کووید-۱۹ ناشی از ویروس کرونا جدیدی است که از اوایل ماه دسامبر سال گذشته میلادی در وواهان چین شیوع یافت و تاکنون بیش از یک میلیون نفر از مردم جهان را مبتلا کرده است.

این بیماری اگرچه واکسن و درمان خاصی ندارد اما قابل پیشگیری است و به‌ راحتی و با راهکارهای ساده می‌توان از شیوع و ابتلا به این کرونا جلوگیری کرد؛ مردم باید از تردد و تماس‌های غیرضروری و حضور در اجتماعات پرهیز کنند، فاصله منطقی را با همه افراد (یک متر) رعایت کرده و روبوسی و دست دادن‌ را کنار بگذارند.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید