×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  دوشنبه - ۲۵ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
کارگاه‌های مزاحم شهری باید به خارج از محدوده قانونی شهر هدایت شوند

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، اللهیار دولتخواه،  اظهار کرد: کاهش آلاینده‌ها و پسماندها، آسمان آبی و زمین سبز شعار امسال هفته محیط زیست و افزایش آگاهی، فرهنگ سازی و آموزش از مهم‌ترین اهداف هفته محیط زیست در شهرستان آران و بیدگل است.

وی با بیان اینکه مشکل حال حاضر محیط ‌زیست شهری در آران و بیدگل کارگاه های مزاحم است، افزود :در کارگروه مدیریت پسماند مورخ ۱۹/۳/۹۸ مقرر شد کارگاه ها شناسایی و به آنها اخطار داده شود و در نهایت به شهرداری معرفی شوند.

دولتخواه با بیان اینکه بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری می تواند حکم به جابجایی دهد افزود : شهرداری‌ها و بخشداری می بایست مکان مناسبی را جهت کارگاه های مزاحم شهری در خارج از محدوه قانونی در نظر بگیرند و نسبت به هدایت انها اقدام کنند.

وی مشکلات ناشی از تخلیه فاضلاب توسط تانکرهای حمل فاضلاب و تخلیه آنها در مکان غیر مجاز را از دیگر مشکلات محیط زیست شهری آران و بیدگل ذکر کرد و گفت: در جلسه مدیریت پسماند مقرر شد شهرداری های کاشان و آران و بیدگل نسبت به مدیریت این مساله اقدام کنند.

دولتخواه در خصوص رهاسازی نخاله و مصالح ساختمانی در محیط توسط افراد، گفت: همه شهرداری‌های شهرستان در خصوص دریافت مجوز مکانی برای تخلیه نخاله و مصالح ساختمانی اقدام کرده اند و رهاسازی این‌گونه نخاله‌ها در مکان های غیر مجاز غیرقانونی بوده و پیگرد قانونی دارد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true