کد خبر:193528
پ

گزارش تصویری از تقدیر مسئولان از اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، اسماعیل بایبوردی ظهر چهارشنبه در سالن ۴ دی فرمانداری آران و بیدگل در جلسه نکوداشت مقام خبرنگار اظهار کرد: خبرنگار چیزی جز عشق و تعهد نیست و این در مورد خبرنگاران شهری بیشتر صدق می کند، کسانی که بی هیچ چشم داشتی دنبال رفع مشکلات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی […]

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir )، اسماعیل بایبوردی ظهر چهارشنبه در سالن ۴ دی فرمانداری آران و بیدگل در جلسه نکوداشت مقام خبرنگار اظهار کرد: خبرنگار چیزی جز عشق و تعهد نیست و این در مورد خبرنگاران شهری بیشتر صدق می کند، کسانی که بی هیچ چشم داشتی دنبال رفع مشکلات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی مردم هستند.

وی افزود: بدون شک خبرنگار با تکیه بر پشتوانه مردمی می تواند کمک بزرگی به مسئولین برای شناسایی بهتر مشکلات اجتماعی و رفع آن با استفاده از ظرفیت مردم صورت دهد و در این راه باید خبرنگار بدون حب و بغض و با اسناد واقعی دنبال گری از حاکمیت باشد تا ضمن رفع مشکلات جامعه به توسعه کشور نیز کمک کند.

خبرنگاران سعی کنند در آرامش به جامعه حاکمیت را یاری دهند

دادستان آران و بیدگل گفت: خبرنگاران جهادگران عصر ارتباطات هستند و باید در نشر اخبار دقت زیادی به کار برند.

سید محمد جوادی در حاشیه جلسه خبرنگاران اظهار کرد: کشور بیش از هر زمانی به آرامش نیاز دارد و خبرنگاران بهترین وسیله نشر آرامش و امید به جامعه هستند، خبرنگار باید با قلم و قدم خود به آرامش کشور کمک کند.

وی افزود: دانستن حق مردم است و نشر خبر وظیفه خبرنگار، ولی
باید خبرنگار تمام جوانب اجتماعی، سیاسی و فرهنگی جامعه را بسنجد و سپس با علم و آگاهی کامل به نشر خبر اقدام کند و کاری نکند که آب به آسیاب دشمن ریخته شود.

اخلاق مداری، صداقت و واقع نگاری از اصول مهم خبرنگاری است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: مهمترین ابزار خبرنگاری تعهد و عشق به سربلندی کشور است.

دکتر سعید ضابطی در جلسه تجلیل از خبرنگاران شهرستان اظهار کرد: خبرنگاران حلقه ارتباط مردم و مسئولان هستند و برای پیشبرد اهداف کشور هماهنگی مردم، خبرنگاران و مسئولین لازم است تا با همفکری و اتحاد بیشتر زمینه توسعه پایدار فراهم شود.

وی گفت: خبرنگاران آران و بیدگل، تعامل خوبی با مردم و مسئولان دارند و این کمک می کند مشکلات شهری سریع تر مرتفع گردد، قسمتی از رشد و پیشرفت شهرستان مرهون تلاش خبرنگاران و اصحاب رسانه است.

در پایان مراسم جمعی ازخبرنگاران و اصحاب رسانه به برخی مشکلات شغلی و کاری خود اشاره کردند و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره درگذشتگان اصحاب رسانه و خبر آقایان ناصرخویشتن و محمد دهقانی برای سلامتی پیشکسوت خبر شهرستان «ابوالفضل دانش» دعا کردند.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • کویرنورد ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۷:۱۱ ب٫ظ
    0 0

    مسوولان رسیدیگی به اعمال شهرداری از شهرداری سوال کنند چرا بدون دلیل درختان سبز کاج محله وشاد را قطع کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید